Rodzina Mariny Łuczenko-Szczęsnej i Wojciecha Szczęsnego właśnie się powiększyła! Po radosnym ogłoszeniu w marcu, że oczekują drugiego dziecka, para z niecierpliwością czekała na przyjście na świat ich nowej pociechy. Dziś możemy oficjalnie potwierdzić, że ich córeczka jest już z nami.


W połowie marca Marina za pośrednictwem Instagrama podzieliła się wzruszającą wiadomością, że jest w ciąży. Na uroczym zdjęciu mogliśmy zobaczyć rodzinę w komplecie: Marina, Wojciech i ich syn Liam, który czule obejmował brzuszek mamy. "Czekamy na Ciebie" - napisała wtedy Marina, co spotkało się z ogromnym entuzjazmem ze strony fanów.


Przez kolejne tygodnie para dzieliła się przygotowaniami do narodzin dziecka. Marina regularnie publikowała zdjęcia z profesjonalnych sesji zdjęciowych oraz relacje z baby shower, na które zaprosiła swoich najbliższych. W maju dowiedzieliśmy się, że Liam wkrótce zostanie starszym bratem siostrzyczki. "Nie jestem w stanie opisać naszej radości na wieść, że czekamy na małą córeczkę" - pisała wzruszona Marina.


Wreszcie, w minioną środę, Marina i Wojciech powitali na świecie swoją córeczkę, którą nazwali Noelia. W sobotę szczęśliwa mama opublikowała na Instagramie zdjęcie ze szpitala, dzieląc się radosną nowiną.


"Noelia! Witaj na świecie nasza księżniczko. 3.7.2024. Chcielibyśmy kolejny raz z całego serca podziękować sztabowi medycznemu oraz dyrekcji szpitala im. Świętej Rodziny w Warszawie za wspaniałą opiekę, profesjonalizm i dyskrecję" - napisała w swoim poście.


Ta cudowna wiadomość wywołała falę gratulacji i ciepłych życzeń dla całej rodziny Szczęsnych. To wyjątkowy moment w życiu Mariny i Wojciecha, który na długo pozostanie w pamięci ich oraz ich bliskich. Fani z całego świata dołączają się do gratulacji, życząc dużo zdrowia i szczęścia nowonarodzonej Noeli oraz całej rodzinie.