Barbara Kurdej-Szatan, znana aktorka i prezenterka, niedawno powróciła do świata show-biznesu, przyjmując propozycję poprowadzenia jednej z celebryckich imprez. Podczas tej gali doszło jednak do niezręcznej sytuacji, którą szeroko opisywały plotkarskie media. Teraz niespodziewanie głos zabrała druga bohaterka całego zamieszania – Julia Kamińska, która postanowiła przerwać milczenie i stanąć w obronie koleżanki.


Barbara Kurdej-Szatan przez pewien czas znajdowała się w cieniu po kontrowersyjnym wpisie na Instagramie, który wywołał burzę w mediach. Jej kariera przystopowała, a w TVP – jak ogłosił ówczesny prezes Jacek Kurski – nie było już dla niej miejsca. Jednak po 15 października wszystko zaczęło się zmieniać, a pojawiły się nawet głosy, że aktorka na nowo zawita na Woronicza.


Ostatnio pojawiła się publicznie w roli prowadzącej galę jednego z portali plotkarskich. Choć największy skandal wywołała podczas imprezy Doda, to Barbara Kurdej-Szatan również znalazła się w centrum uwagi.


Podczas prowadzenia imprezy Kurdej-Szatan miała zaliczyć niezręczną wpadkę, kiedy to w zaskakujący sposób skomentowała wiek Julii Kamińskiej. „Julia, powiedz, też byłaś młoda, kiedy zaczynałaś swoją karierę...” – stwierdziła Barbara.


Te słowa wywołały pewne oburzenie wśród publiczności, a nawet dało się słyszeć buczenie. Julia Kamińska, znana z roli w „BrzydUli”, odpowiedziała: „Byłam. To było dawno temu, słuchajcie, wtedy nie było Instagrama, więc to było dawno.”


Teraz nastąpił niespodziewany zwrot w sprawie, ponieważ Julia Kamińska postanowiła przerwać milczenie i stanąć w obronie koleżanki. Aktorka opublikowała na swoich mediach społecznościowych oświadczenie, w którym wyjaśniła, że cała sytuacja została mocno wyolbrzymiona przez media.


„Basia była wczoraj wspaniałą prowadzącą i irytuje mnie, kiedy ktoś pisze nieprawdę, żeby uzyskać kliknięcia i komentarze. Bo Basia nie została wybuczana. Nie 'dogryzła mi', a ja nie 'odparłam na zaczepkę'. Publiczność nie 'zareagowała nerwowym śmiechem', bo 'nie wiedziała, jak się zachować'. Publiczność wiedziała doskonale – ot, wpadka, dająca przestrzeń do żartu, sporo osób się uśmiechnęło, w tym ja,” wyjaśniła Kamińska.


Julia Kamińska ogłosiła również, że niebawem planuje spotkać się ponownie z Barbarą, ponieważ będą grały razem w spektaklu. Jej słowa wywołały falę wsparcia dla Kurdej-Szatan i przypomniały, że każdy może popełnić błąd, a ważne jest, aby być dla siebie nawzajem wyrozumiałym.


Słowa Julii Kamińskiej spotkały się z pozytywnym odbiorem wśród fanów obu aktorek. Wsparcie ze strony koleżanki po fachu może pomóc Barbarze Kurdej-Szatan w odbudowie swojego wizerunku i kariery. Obie aktorki będą miały okazję pokazać swoją profesjonalność i talent w nadchodzącym spektaklu, na który z pewnością czeka wielu fanów.


Czy ten incydent zostanie szybko zapomniany, a Kurdej-Szatan wróci na szczyt? Czas pokaże, jednak wsparcie Julii Kamińskiej z pewnością jest krokiem w dobrą stronę.