Jak informuje serwis Jastrząb Post, Michał Szpak, który może się pochwalić naprawdę imponująca fryzurą zdecydował się wykorzystać potencjał swoich włosów i przystał na bardzo atrakcyjną propozycję reklamową. Szpak zarobi sporo na udziale w spocie reklamowych znanych szamponów. Zgarnął dużą sumę za reklamę. O jakich pieniądzach mowa?

Nie da się ukryć, że Michał Szpak, mimo wielu kontrowersji, uchodzi do dziś za jednego z najbardziej interesujących i produktywnych artystów w naszym kraju. Udział w „X-Factor” otworzył mu drzwi do kariery, a jego barwna osobowość, niestandardowe podejście do własnej twórczości i wizerunku sprawiły, że charyzmatyczny wokalista szybko zaskarbił sobie sympatię publiczności. Po występie na Eurowizji zrobiło się o nim wyjątkowo głośno.

Michał Szpak weźmie udział w reklamie szamponów. Kolorowy ptak polskiej sceny muzycznej zarobił niemałą sumkę na swoich bujnych lokach. O jaką kwotę chodzi?

Jednym ze znaków rozpoznawczych Michała Szpaka jest jego wyjątkowo bujna fryzura i niesamowite loki, których zazdrości mu wiele kobiet. Właśnie zadbana i niezwykle oryginalna fryzura pozwoliła mu na podpisanie intratnego kontraktu reklamowego z producentem kosmetyków do włosów. Kilka dni temu odbyła się konferencja prasowa artysty w roli ambasadora marki.

- Włosy dla mnie zawsze były siłą tak jak u Samsona. Wielokrotnie mówiono do mnie: ‘Michał, jak zetniesz włosy, to będziesz wyglądał w końcu jak człowiek – mówił podczas konferencji, cytowany przez Super Express.

Ile Michał Szpak zarobi na kontrakcie z producentem szamponów? Na konto wokalisty miło wpłynąć 200 tysięcy złotych za spot reklamowy.

Jak informował portal "Życie Polska": CEZARY ŻAK MOCNO NARAZIŁ SIĘ MIESZKAŃCOM MAZUR! AFERA Z GWIAZDOREM SIĘ ROZKRĘCA. SPRAWA TRAFIŁA NA POLICJĘ. WICEMINISTER NIE MA LITOŚCI DLA AKTORA

Przypomnij sobie: BEATA KOZIDRAK W TRUDNEJ SYTUACJI. GWIAZDA MUSIAŁA STAWIĆ SIĘ W SĄDZIE WE WŁASNE URODZINY. WOKALISTKA WSPOMNIAŁA NAJGORSZY JUBILEUSZ W SWOIM ŻYCIU

Portal "Życie Polska" pisał również: GIGANTYCZNY WZROST CEN WPŁYWA NA STAN PORTFELI POLAKÓW. TAK DUŻYCH PODWYŻEK NIE BYŁO OD KILKUNASTU LAT. PORÓWNANIE DO 2015 ROKU JEST IŚCIE PORAŻAJĄCE

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: PREZYDENT BIAŁORUSI W TRYBIE NAGŁYM OGŁOSIŁ MANEWRY WOJSKOWE NA TERENIE KRAJU. WIELU ZASTANAWIA SIĘ, DLACZEGO TO ZROBIŁ. GŁOS ZABRAŁ BYŁY AMBASADOR