Nie da się ukryć, że Ewa Kasprzyk jest wielką miłośniczką czworonogów, a wielką miłością darzy ukochaną suczkę Shakirę. Wyszło na jaw, że pupil gwiazdy kina i telewizji niedawno ugryzł dziecko! Jak zareagowała na sytuację sama aktorka?

Ewa Kasprzyk od lat uchodzi jedną z najbardziej lubianych i rozpoznawalnych aktorek w Polsce. Dziś możemy ją oglądać w takich produkcjach jak serial „Przyjaciółki”, „Komisarz Mama” czy „M jak Miłość”. Zagrała również dość kontrowersyjną rolę w filmie erotycznym „365 Dni”. Premiera filmu miała miejsce kilka dni temu, a aktorka brylowała na czerwonym dywanie, promując nowy hit Netflixa.

Pies Ewy Kasprzyk pogryzł dziecko? Jak zareagowała na tę sytuację aktorka? Jej słowa w programie Onet Rano są zaskakujące

Ewa Kasprzyk od lat jest właścicielką suczki rasy papillon, czyli spaniela kontynentalnego. Jak przypomina serwis Super Express, aktorka jest w niej niemal zakochana do szaleństwa i praktycznie wszędzie ją ze sobą zabiera. Podczas ostatniej wizyty w programie Onet Rano aktorka pojawiła się bez ukochanej Shakiry i wyjaśniła, dlaczego nie zabrała ze sobą czworonoga. Okazuje się, że jej piesek zaliczył wizytę u fryzjera i aktorka bała się, że suczka się ubrudzi.

Przy okazji przyznała, że niedawno doszło do nieprzyjemnej sytuacji z jej pieskiem.

- Ostatnio ugryzła chłopca, bo chciał ją pogłaskać, a ona akurat miała tam jakąś kosteczkę. Także to jest taki jej azyl, dom – powiedziała w Onet Rano.

Mamy nadzieję, że nic złego nie stało się dziecku, a aktorka kolejnym razem nie pozwoli na głaskanie swojego psa przez obcych ludzi. Niestety, cała sytuacja bardziej Kasprzyk rozbawiła niż zdenerwowała.

Jak informował portal "Życie Polska": LEKARZE PRZESTRZEGAJĄ PACJENTÓW PRZED POCHOPNYM WZYWANIEM KARETEK I ZAJMOWANIEM MIEJSC NA SOR-ACH. POJAWIŁ SIĘ APEL O „UNIKANIE NARAŻANIA DZIECI”

Przypomnij sobie: GŁÓWNY INSPEKTORAT FARMACEUTYCZNY PILNIE WYCOFUJE ZNANY PREPARAT. LEK JEST CZĘSTO STOSOWANY NIE TYLKO U DOROSŁYCH, ALE I DZIECI. DLACZEGO TAK SIĘ STAŁO

Portal "Życie Polska" pisał również: KASIA CICHOPEK MA DUŻE PROBLEMY PRZEZ ZAWIROWANIA W SWOIM ŻYCIU PRYWATNYM. NAJNOWSZE DONIESIENIA NIE SĄ OPTYMISTYCZNE. CZY TO KONIEC KARIERY W TVP

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: ROSJA POCZYNA SOBIE CORAZ ODWAŻNIEJ! DO MEDIÓW TRAFIŁY PORAŻAJĄCE SŁOWA SKIEROWANE DO ZACHODNICH PRZYWÓDCÓW. CZY POLSKA MA POWAŻNE POWODY DO NIEPOKOJU