Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski od kilku dni zdecydowanie nie mają dobrej passy. Aktorka i dziennikarz zmagają się z aferą podsłuchową, po tym, jak wyszło na jaw, że pewna osoba nagrywała ich prywatne rozmowy i rozesłała nagrania do mediów, w tym do pracodawcy obojga – Telewizji Polskiej.

Prowadzący „Pytania na Śniadanie” nie zostali jednak sami z tym problemem – aktorka zdecydowała się zgłosić sprawę policji, a pomoc w ustaleniu tożsamości osoby, która dopuściła się podsłuchiwania i nagrywania ich rozmów, a także rozesłania nagrań zaoferował Krzysztof Rutkowski. Detektyw jest przekonany, że nagrań może być znacznie więcej…

Kto podsłuchiwał i nagrywał prywatne rozmowy Cichopek i Kurzajewskego? Krzysztof Rutkowski zaoferował swoją pomoc prowadzącym „PnŚ”

Zgodnie z informacjami „Super Expressu” z wtorku, do mediów ogólnopolskich trafił zapis nagrania prywatnych rozmów Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Dziennikarz potwierdził zgłoszenie sprawy organom ścigania. Aktorka miała natomiast rozmawiać z prawnikami i dyskutować podjęcie kroków prawnych. Jak sugeruje jednak „SE” nagrań może być znacznie więcej niż te, które zostały wypuszczone.

Krzysztof Rutkowski, który zaoferował prowadzącym „PnŚ” pomoc miał już przesłuchać pierwsze nagranie i przekonuje na mocy swoich doświadczeń, że nagrań może być znacząco więcej. Dlaczego? Rejestrator głosu miał zostać bowiem zamontowany w zagłówku siedzenia w samochodzie Kurzajewskiego.

- Słychać dobrze Kurzajewskiego, a gorzej Cichopek. Prawdopodobnie rozmawiali na zestawie głośnomówiącym, być może on włączył telefon na głośnik. Moim zdaniem podsłuch założyła osoba, która jest blisko związana z Kurzajewskim – stwierdził w rozmowie z „SE” Rutkowski, tłumacząc, że jego zdaniem ktoś ewidentnie chce zaszkodzić Cichopek i Kurzajewskiemu, a nawet ich skompromitować.

Zaoferował przy tym swoją pomoc nieodpłatnie, gdyż jak przekonuje, brzydzi się podobnym procederem.

Jak informował portal "Życie Polska": LEKARZE PRZESTRZEGAJĄ PACJENTÓW PRZED POCHOPNYM WZYWANIEM KARETEK I ZAJMOWANIEM MIEJSC NA SOR-ACH. POJAWIŁ SIĘ APEL O „UNIKANIE NARAŻANIA DZIECI”

Przypomnij sobie: GŁÓWNY INSPEKTORAT FARMACEUTYCZNY PILNIE WYCOFUJE ZNANY PREPARAT. LEK JEST CZĘSTO STOSOWANY NIE TYLKO U DOROSŁYCH, ALE I DZIECI. DLACZEGO TAK SIĘ STAŁO

Portal "Życie Polska" pisał również: KASIA CICHOPEK MA DUŻE PROBLEMY PRZEZ ZAWIROWANIA W SWOIM ŻYCIU PRYWATNYM. NAJNOWSZE DONIESIENIA NIE SĄ OPTYMISTYCZNE. CZY TO KONIEC KARIERY W TVP

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: ROSJA POCZYNA SOBIE CORAZ ODWAŻNIEJ! DO MEDIÓW TRAFIŁY PORAŻAJĄCE SŁOWA SKIEROWANE DO ZACHODNICH PRZYWÓDCÓW. CZY POLSKA MA POWAŻNE POWODY DO NIEPOKOJU