Jak przypomina serwis Pomponik, do tej pory Antoni Królikowski dość oszczędnie wypowiadał się w mediach na temat swojego rzekomego romansu z sąsiadką swojej żony, Joanny Opozdy. Okazuje się jednak, że aktor najwyraźniej chce przestać ukrywać swoją nową miłość. Zdjęcia, które wykonali właśnie paparazzi mówią więcej niż mogłoby się wydawać. Fotoreporterzy przyłapali Królikowskiego na namiętnych pocałunkach z nową ukochaną!

Minęło kilka miesięcy, odkąd wyszło na jaw, że Joanna Opozda i Antoni Królikowski najprawdopodobniej się rozwiodą, a powodem tak rychłego zakończenia ich krótkiego małżeństwa ma być zdrada aktora.

Królikowski miał spotykać się z jej sąsiadką, gdy ona sama była w zaawansowanej ciąży. Na temat związku z prawniczką aktor wypowiadał się do tej pory dość oszczędnie. Zagroził nawet, że będzie wyciągać konsekwencje prawne wobec wszystkich, którzy szerzą nieprawdziwe informacje o jego osobie. Od kilku tygodni aktor nie może się jednak ruszyć bez czujnego oka paparazzi.

Antoni Królikowski przyłapany na namiętnych pocałunkach z nową ukochaną? Paparazzi zrobili zdjęcia aktorowi z ukrycia. Fotografie mówią wiele!

Jak głosi serwis Pomponik, jeden z tabloidów miał tydzień temu przyłapać aktora z nową ukochaną z jego samochodzie, a para całowała się niemal na każdym skrzyżowaniu. Teraz paparazzi nakryli Królikowskiego i z urocza Izabelą na czułościach w centrum Warszawy. Para miała wymieniać się pocałunkami, nie bacząc na przechodniów.

Widać, że Królikowski dobrze czuje się w towarzystwie nowej ukochanej. Para spędza ze sobą dużo czasu i coraz częściej można ich zobaczyć publicznie.

Antoni Królikowski/YouTube @tvnpl

Jak informował portal "Życie Polska": PORUSZAJĄCE WIEŚCI O WAŻNEJ DLA HISTORII POLSKI OSOBIE. HENRYKA KRZYWONOS ZMAGA SIĘ POWAŻNYM SCHORZENIEM. POSŁANKA PO PRZEŻYŁA WCZEŚNIEJ WIELKĄ STRATĘ

Przypomnij sobie: WIELKIE ZMIANY W ŻYCIU KRZYSZTOFA RUTKOWSKIEGO I JEGO ŻONY. PARA W NAJNOWSZYM WYWIADZIE ZDRADZIŁA POTĘŻNĄ TAJEMNICĘ. UKRYWALI TO PRZEZ BLISKO 1,5 ROKU

Portal "Życie Polska" pisał również: NOWE DONIESIENIA O PLANACH KREMLA PORUSZYŁY OPINIĘ PUBLICZNĄ NA ŚWIECIE. MEDIA SĄ PRZEKONANE, ŻE NA UKRAINIE SIĘ NIE SKOŃCZY. JAKI KRAJ MOŻE SIĘ BAĆ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: MARCIN WRONA ZDECYDOWAŁ SIĘ NA DUŻE ZMIANY W ZAWODOWEJ KARIERZE. DZIENNIKARZ ZAMIEŚCIŁ W SIECI WYMOWNĄ FOTOGRAFIĘ. WIADOMO, CZY ZNIKNIE Z TVN NA DOBRE