Od kilku dni głośno jest w mediach o nagraniach prywatnych rozmów między Kasią Cichopek i Maciejem Kurzajewskim. Po głośnym rozstaniu aktorki z mężem, Marcinem Hakielem, który w ostatnim wywiadzie w programie „Miasto Kobiet” przekonywał, że „dał żonie wolność, która okazała się mieć imię” Kasia Cichopek jest na ustach wszystkich i znajduje się w dość niekorzystnym świetle.

Od dłuższego czasu trwają spekulacje na temat tego, czy Cichopek i Kurzajewskiego łączy coś więcej niż tylko czysto zawodowe relacje. Wielu fanów dziennikarza i aktorki jest przekonanych, że mają romans.

Na jaw wychodzą szczegóły relacji Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Co znajduje się na nagraniach ich prywatnych rozmów?

Podczas weekendu pewna osoba wysłała do mediów nagrania prywatnych rozmów Cichopek z Kurzajewskim. Miała być to rozmowa telefoniczna, ale wciąż nie wiadomo, co tak skandalicznego znajduje się na wysłanym mediom pliku audio.

Jak informuje Jastrząb Post, sprawca przekazał ten materiał również pracodawcom aktorki i dziennikarza, czyli Telewizji Polskiej, zapewne w celu kompromitacji. Cichopek zgłosiła sprawę policji.

Do sprawy odniósł się Maciej Kurzajewski.

- Tak, sprawa trafiła na policję. Nie chcę komentować więcej, proszę mi wybaczyć. To stresujące – wyznał w rozmowie z dziennikarzami „Super Expressu”.

Sprawa z pewnością będzie miała ciąg dalszy, gdyż podsłuchiwanie i nagrywanie prywatnych konserwacji jest zagrożone kara więzienia.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski/YouTube @Magazyn VIVA!

Jak informował portal "Życie Polska": SZYKUJE SIĘ KONFLIKT MIĘDZY EDYTĄ GÓRNIAK I MARYLĄ RODOWICZ! NA JAW WYSZŁY WIADOMOŚCI PIOSENKARKI O STARSZEJ KOLEŻANCE. DIWA MIAŁA SIĘ Z NIEJ ŚMIAĆ

Przypomnij sobie: W EUROPIE GRASUJE TAJEMNICZA I NOWA CHOROBA. JEST NIEBEZPIECZNA ZWŁASZCZA DLA DZIECI. SŁUŻBY SANITARNE PRZESTRZEGAJĄ RODZICÓW. PRZYCZYNY SĄ NIEZNANE

Portal "Życie Polska" pisał również: MARTYNA WOJCIECHOWSKA PRZEŻYŁA NIESAMOWICIE TRUDNE CHWILE PO ROZSTANIU Z PRZEMKIEM KOSSAKOWSKIM. RODZICE PODRÓŻNICZKI NIE ROZUMIELI JEGO POSTAWY

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WIELE OSÓB NIE MOŻE UWIERZYĆ W TO, JAK ŻYJE DZIŚ KAZIMIERZ MARCINKIEWICZ. BYŁY PREMIER NIE MA ZAMIARU WRACAĆ DO POLITYKI. ZACZĄŁ INTENSYWNIE TRENINGI