Jak przekonuje serwis Pomponik, Kasia Cichopek najwyraźniej szybko pogodziła się z rozstaniem z Marcinem Hakielem i układa sobie życie na nowo. Aktorka wróciła niedawno z wakacji na Malediwach i wypoczęta i niemal od razu rzuciła się w wir pracy.

Na swoim najnowszym InstaStory postanowiła pokazać pracę w teatrze zza kulis. Aktorka zachęca do wizyty w teatrze i obejrzenia sztuki, w której gra uroczą i słodką pokojówkę. Strój w którym występuje może niejednego przyprawić o zawrót głowy!

Kasia Cichopek układa sobie życie bez Marcina Hakiela. Aktorka zachęca do zobaczenia sztuki teatralnej ze swoim udziałem. Co powie na wyznania byłego męża?

W relacjach aktorki na Instagramie można zobaczyć zaproszenie na spektakl „Przygoda z ogrodnikiem”, w którym Cichopek gra uroczą pokojówkę. Sztuka zostanie wystawiona w Poznaniu, Bydgoszczy, Pile, a także w Krakowie.

Widać też, że Kasia Cichopek zdecydowanie lepiej radzi sobie z rozstaniem niż jej mąż. W niedawnym wywiadzie w programie „Miasto Kobiet” zwierzył się z wielu aspektów swojej relacji z Cichopek. Zapowiedź programu sugeruje, że wyznania te są słodko-gorzkie.

Tancerz sugeruje bowiem, że nie spodziewał się rozstania z żoną i rozwodu, ale nie ma powodów do wstydu przez to, jak się obecnie czuje i co przeżywa. Rozmowa z Hakielem doczeka się emisji w niedzielę 24 kwietnia o godzinie 12:30 na kanale TVN Style.

Jak informował portal "Życie Polska": JEDEN Z POLSKICH WOJSKOWYCH MIAŁ ROZPRACOWAĆ DALSZE ZAMIARY WŁADIMIRA PUTINA. PODPUŁKOWNIK PRZEKONUJE, ŻE MUSI DO TEGO DOJŚĆ. MA CHODZIĆ O KRAJE NATO

Przypomnij sobie: IGA ŚWIĄTEK ZDOBYŁA SIĘ NA WYJĄTKOWY GEST. TENISISTKA CHCE PRZEZNACZYĆ DUŻĄ SUMĘ NA CELE CHARYTATYWNE. W WYWIADZIE WYZNAŁA, DO KOGO TRAFIĄ PIENIĄDZE

Portal "Życie Polska" pisał również: NIEWIELE OSÓB WIE, W JAKICH WARUNKACH MIESZKA DZIŚ LECH WAŁĘSA. DOM BYŁEGO PREZYDENTA POLSKI NAGRYZŁ ZĄB CZASU. LEGENDA SOLIDARNOŚCI ŻYJE SKROMNIE

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: DOROTA GARDIAS ZNÓW ZMAGA SIĘ Z ISTOTNYMI PROBLEMAMI ZDROWOTNYMI. LOS NIE OSZCZĘDZA SYMPATYCZNEJ PREZENTERKI POGODY. WYZNANIE GWIAZDY TRAFIŁO DO SIECI