Jak informuje portal Jastrząb Post, wczoraj odbyło się wręczenie Wiktorów. Gala zorganizowana została oczywiście w Warszawie, a jej rozpoczęcie zaplanowano na godzinę 20.

Ukłon w stronę Ukrainy

Oczywiście całe wydarzenie transmitowane było na antenie Telewizji Polskiej. Prowadzącymi tegoroczna galę Wiktorów była Agata Konarska i Marek Bukowski. Plebiscyt przewidywał przyznanie nagród w aż trzynastu kategoriach.

Wczorajsza gala Wiktorów była jednak wyjątkowa. Na samym początku wydarzenia, na scenie pojawiła się ukraińska wokalistka – Jamala. Artystka w 2016 roku wygrała 61. Konkurs Piosenki Eurowizji. Wczoraj piosenkarka wykonała utwór „1944”, który dotyczy historii Tatarów krymskich, przesiedlonych w 1944 roku.

Specjalne wyróżnienie

- Ja bardzo dziękuje, że jako sąsiedzi otworzyliście swoje drzwi. Razem zwyciężymy. Chwała Polsce. Chwała Ukrainie - powiedziała artystka tuż po występie.

Co więcej, wczoraj wręczono także specjalnego Wiktora. Statuetka została przyznana Wołodymyrowi Zełenskiemu – prezydentowi Ukrainy. W imieniu prezydenta nagrodę odebrał Dymytro Kułeba – minister spraw zagranicznych Ukrainy.

Na zakończenie gali na scenie pojawiła się Viki Gabor, która wykonała utwór „Chodź pomaluj mój świat”. W tekście piosenki mowa jest o pomalowaniu świata „na żółto i na niebiesko”, co oczywiście kojarzy się z kolorami obecnymi na fladze Ukrainy.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL "ŻYCIE POLSKA": ZASKAKUJĄCA SYTUACJA NA ANTENIE POLSAT NEWS. DZIENNIKARZE POSTANOWILI WYKORZYSTAĆ SŁOWA AMBASADORA ROSJI W POLSCE PRZECIW NIEMU. CZY BĘDZIE ODPOWIEDŹ

PRZYPOMNIJ SOBIE: EMERYCI I RENCIŚCI MAJĄ SZANSĘ NA DODATKOWE SPORE PIENIĄDZE! WIADOMO JUŻ, KTO MOŻE LICZYĆ NA SOLIDNY ZASTRZYK GOTÓWKI. TRZEBA SPEŁNIAĆ PEWNE WARUNKI

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH SENIORÓW W POLSCE! TRZEBA SIĘ MOCNO POSPIESZYĆ, ABY NIE STRACIĆ PIENIĘDZY. TYLKO KILKA DNI ZOSTAŁO NA ZŁOŻENIE WNIOSKU

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL”: WIADOMO JUŻ, JAK UKŁADA SIĘ ŻYCIE KATARZYNY CICHOPEK I MARCINA HAKIELA PO ROZSTANIU. TANCERZ DOSKONALE SIĘ BAWI, A AKTORKA ZAMILKŁA. CO SIĘ DZIEJE