Program „Sanatorium miłości” od samego początku cieszył się ogromną popularnością wśród widzów Telewizji Polskiej. Okazuje się jednak, że najnowsza edycja wzbudza jeszcze więcej emocji, niż wszystkie dotychczasowe!

Nowy sezon wzbudza wiele emocji!

Najwięcej uwagi przykuwa seniorka Natalia. Kobieta jest już po sześćdziesiątce, jednak wygląda i zachowuje się jakby była o wiele młodsza. Uczestnicy programu nie chcieli uwierzyć, kiedy powiedziała ile dokładnie ma lat.

Jaj podaje portal Pomponik, wygląda na to, że taka koleżanka bardzo mocno spodobała się panom, biorącym udział w najnowszej edycji programu. Jeden z uczestników – Piotr, chciał nawet zamieszkać z Natalią w jednym pokoju, na co nie zgodzili się producenci programu.

Fani programu są oburzeni!

Na Facebooku pojawiła się ostatnio zapowiedź kolejnego odcinka programu. Na zdjęciach widać, że seniorzy wybiorą się na dancing. Uwagę fanów programu przykuła właśnie Natalia i jej ubiór, który to widzowie uznali za zbyt wyzywający!

- Wygłupiła się Pani. Wygląda niechlujnie, wyzywająco, wulgarnie. Przydałoby się tej Pani lustro. Jak już chciała pokazać wszystkie swoje "walory" mogła wystąpić w bikini. Totalny obciach – komentowali fani programu.

A jakie jest Wasze zdanie na temat stylizacji Natalii? Czy faktycznie starszym paniom nie pasują tak wyzywające sukienki?

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT

PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL” PISAŁ RÓWNIEŻ O: FENOMENALNA PRZEMIANA DOMINIKI GROSICKIEJ. ŻONA SPORTOWCA WYGLĄDA WRĘCZ OLŚNIEWAJĄCO. WSZYSTKO TO ZA SPRAWĄ JEDNEJ MAŁEJ ZMIANY W WYGLĄDZIE

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH SENIORÓW W POLSCE! TRZEBA SIĘ MOCNO POSPIESZYĆ, ABY NIE STRACIĆ PIENIĘDZY. TYLKO KILKA DNI ZOSTAŁO NA ZŁOŻENIE WNIOSKU

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL”: WIADOMO JUŻ, JAK UKŁADA SIĘ ŻYCIE KATARZYNY CICHOPEK I MARCINA HAKIELA PO ROZSTANIU. TANCERZ DOSKONALE SIĘ BAWI, A AKTORKA ZAMILKŁA. CO SIĘ DZIEJE