Nie da się ukryć, że program „Dzień Dobry TVN” to jeden z najpopularniejszych programów śniadaniowych w naszym kraju. Codziennie rano przyciąga on przed ekrany telewizorów tysiące Polaków, którzy szykują się właśnie do pracy.

Polacy uwielbiają ten program!

Jak informuje portal Jastrząb Post, popularny program śniadaniowy jest z nami od 2005 roku! Przez ten czas zaszło wiele zmian, również wśród ekipy. Jak doskonale pamiętamy w ubiegłym roku z programu odeszła Kinga Rusin oraz Piotr Kraśko. Zastąpiła ich Agnieszka Woźniak-Starak, Paulina Krupińska, Ewa Drzyzga oraz Dawid Michałowski.

Okazuje się, że nowa odsłona programu przypadła do gustu widzom, którzy bardzo pozytywnie wypowiadają się na temat nowych prowadzących. W programie nie brakuje także gwiazd wielkiego formatu, które nieustannie zapraszane są na rozmowy.

Gwiazdy zagościły w "Dzień Dobry TVN"!

Jak się okazuje jednym z wczorajszych gości była między innymi Katarzyna Figura! Aktorka pokazała swoje odnowione mieszkanie w Trójmieście. Jak widać, pandemia była świetnym czasem, aby na spokojnie uporać się z remontem! Katarzyna Figura wyznała, że w remont zaangażowane były także jej córki, bowiem razem chcą stworzyć dla siebie idealną przestrzeń!

- Bardzo ważne jest to, jak budujemy naszą przestrzeń. Wszystko zamyka się w sztuce prostoty. Może na prawdę nie być nic, pustka, ale jeden fantastyczny element konstytuuje wnętrze – zaznaczyła gwiazda.

W sobotnim programie pojawiła się także Margaret, która zaskoczyła widzów swoim ubiorem! Miała na sobie bluzkę bez ramiączek, która idealnie połączyła się z jasnymi jeansami. Całości dopełniała długa, brązowa narzuta. Gwiazda wyglądała fenomenalnie!

Co więcej, przed studiem „Dzień Dobry TVN” przyłapano także takie gwiazdy jak Mariusza Kałamagę, Magdalenę Gorzkowską, Grażynę Wolszczak oraz Sławomira Orzechowskiego. Jaki był cel wizyty gwiazd w popularnym studiu?

Jak informował portal "Życie PL": NIESAMOWITA SYTUACJA MIAŁA MIEJSCE W JEDNYM Z REGIONÓW POLSKI. ROLNIK ZROBIŁ CO TYLKO MÓGŁ, ABY POMÓC RATOWNIKOM MEDYCZNYM DOTRZEĆ DO PACJENTA

Przypomnij sobie: MAGDA GESSLER WYJAWIŁA PRAWDĘ, KTÓRĄ UKRYWAŁA PRZEZ LATA? FANI ZNANEJ RESTAURATORKI NIE KRYJĄ ZASKOCZENIA Z POWODU OSTATNIEJ NOWINY

Portal "Życie PL" pisał również: BARDZO SMUTNA WIADOMOŚĆ. WCZORAJ ODSZEDŁ OD NAS ZNANY I CENIONY SPORTOWIEC

O tym mówi się w Polsce: CZY NATALIA KUKULSKA MA DLA EDYTY GÓRNIAK BARDZO KORZYSTNĄ OFERTĘ? PRZED ZNANYMI GWIAZDAMI POWAŻNA ROZMOWA