Dziś obchodzimy Walentynki! Podczas tego święta zakochani celebrują swoją miłość. Warto zatem dziś spędzić cały dzień ze swoją drugą połówką i pokazać naszej ukochanej osobie, jak bardzo nam na niej zależy.

Niesamowite historie!

Jak jednak rodziła się miłość pomiędzy najpopularniejszymi gwiazdami w naszym kraju? Portal Jastrząb Post przytoczył kilka romantycznych historii, które chwytają za serce!

Nie da się ukryć, że obecnie jedną z najpopularniejszych par w polskim show – biznesie jest Małgorzata Rozenek – Majdan oraz Radosław Majdan. Jak się okazuje po raz pierwszy spotkali się w 2013 roku, kiedy to miała miejsce premiera filmu „Mój biegun”. Jak oboje twierdzą, zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia!

- Ja pamiętam, jak my się spotkaliśmy na premierze. On podszedł do mnie, zaczęliśmy rozmawiać i zauważyłam, że zaczęli podchodzić fotoreporterzy. Ja mu wtedy powiedziałam: Radosław nie podchodź do mnie, bo za chwilę będziesz moim trzecim mężem, a on do mnie: Dobra, ja też miałem dwie żony, więc do trzech razy sztuka – wyznała Małgosia.

Niezwykle popularną parą jest także małżeństwo Lewandowskich. Anna i Robert poznali się już w 2007 roku, a 8 lat temu stanęli na ślubnym kobiercu. Do ich pierwszego spotkania doszło, kiedy wyjechali na obóz integracyjny na Mazury. Oboje byli wtedy na studiach.

Okazuje się, że to Robert pierwszy starał się o względy młodej Anny, jednak ta długo odrzucała jego zaloty. Kiedy wreszcie się spotkali natychmiast pojawiło się pierwsze uczucie. Od tego czasu są po prostu nierozłączni. Jak przyznaje Anna Lewandowska, jej dom jest wszędzie tam, gdzie jest jej mąż. Para odnosi ogromne sukcesy prywatne i zawodowe. Są szczęśliwymi rodzicami dwóch córeczek: Klary i Laury.

Miłość nie od pierwszego wejrzenia?

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski są natomiast jedną z par, która najbardziej ceni sobie swoją prywatność. Zakochani zaręczyli się w 2019 roku, jednak poinformowali o tym swoich fanów dopiero rok później. Z opóźnieniem podzielili się także informacją o swoim ślubie, który miał miejsce 16 października ubiegłego roku.

Jak się okazuje podróżnicy poznali się w studiu „Dzień Dobry TVN”. Przemek Kossakowski wręczył Martynie Wojciechowskiej swój numer telefonu, jednak znana podróżniczka nie odwzajemniła gestu. Nie mieli ze sobą kontaktu przez pół roku po spotkaniu.

Jak wyznaje znany podróżnik, Martyna napisała do niego dopiero pół roku później, aby skrytykować go za program, w którym zjadł zupę z rekina. Wtedy też nawiązał się między nimi kontakt, wybrali się na pierwszą randkę i zakochali w sobie bez pamięci!

Jak informował portal "Życie PL": NIESAMOWITA SYTUACJA MIAŁA MIEJSCE W JEDNYM Z REGIONÓW POLSKI. ROLNIK ZROBIŁ CO TYLKO MÓGŁ, ABY POMÓC RATOWNIKOM MEDYCZNYM DOTRZEĆ DO PACJENTA

Przypomnij sobie: MAGDA GESSLER WYJAWIŁA PRAWDĘ, KTÓRĄ UKRYWAŁA PRZEZ LATA? FANI ZNANEJ RESTAURATORKI NIE KRYJĄ ZASKOCZENIA Z POWODU OSTATNIEJ NOWINY

Portal "Życie PL" pisał również: BARDZO SMUTNA WIADOMOŚĆ. WCZORAJ ODSZEDŁ OD NAS ZNANY I CENIONY SPORTOWIEC

O tym mówi się w Polsce: CZY NATALIA KUKULSKA MA DLA EDYTY GÓRNIAK BARDZO KORZYSTNĄ OFERTĘ? PRZED ZNANYMI GWIAZDAMI POWAŻNA ROZMOWA