Program „Chłopaki do wzięcia” od samego początku zyskał sporą sympatię widzów, a losy bohaterów z zainteresowaniem śledziły tysiące Polaków. Nie da się ukryć, że jednym z najbardziej charakterystycznych bohaterów był Ryszard Dąbrowski znany jako „Szczena”.

Asia czekała na powrót Szczeny

Podczas emisji programu „Chłopaki do wzięcia” z udziałem Szczeny mieliśmy także okazję poznać jego partnerkę, Joannę Wielochę. Podczas jednego z odcinków popularnego programu, kobieta wyznała, że jest w ciąży.

- Okazało się, że jestem w ciąży. I to jest już pewne, bo boli mnie ząb. Jak boli kobietę ząb, to jest kobieta w ciąży i to odczuwa. Nie robiłam testów, nie robię testów, nie ufam testom. Rysio nie może w to uwierzyć, aż łzy mu poleciały z oczu – wyznała Joanna w jednym z odcinków „Chłopaków do wzięcia”.

Jednak niedługo po tym wyznaniu Szczena trafił za kratki. W tym czasie Asia wiernie czekała na wyjście partnera z więzienia. Po odsiadce Rysiek wrócił do domu, jednak szczęście pary nie trwało długo, bowiem niebawem mężczyzna znów znalazł się w więzieniu.

Jaka jest prawda na temat związku?

Na szczęście po pewnym czasie Szczena opuścił zakład i wydawać się może, że razem z Asią przeżywają naprawdę piękne chwile. Ostatnio na swoim Facebooku Rysiek zamieścił zdjęcie siebie, swojej partnerki oraz synka.

- Cała rodzinka – podpisał fotkę Szczena.

Nieco innego zdania, na temat szczęścia młodej rodziny są komentujący fotografię. Jedna z internautek zaznaczyła, że podobno Asia oraz Marcelek przebywają obecnie w domu samotnej matki, a Szczena niezbyt przejmuje się ich losem.

Jaka jest zatem prawda na ten temat? I czy Szczena faktycznie nie interesuje się swoim dzieckiem?

Jak informował portal "Życie PL": CZY NATALIA KUKULSKA MA DLA EDYTY GÓRNIAK BARDZO KORZYSTNĄ OFERTĘ? PRZED ZNANYMI GWIAZDAMI POWAŻNA ROZMOWA

Przypomnij sobie: MAGDA GESSLER WYJAWIŁA PRAWDĘ, KTÓRĄ UKRYWAŁA PRZEZ LATA? FANI ZNANEJ RESTAURATORKI NIE KRYJĄ ZASKOCZENIA Z POWODU OSTATNIEJ NOWINY

Portal "Życie PL" pisał również: GWIAZDA SERIALU "KRÓLOWE ŻYCIA" WYJAWIŁA FAKT, KTÓRY SKRYWAŁA PRZEZ JAKIŚ CZAS. OKAZUJE SIĘ, ŻE W ŻYCIU ADY WRESZCIE NASTAŁO SZCZĘŚCIE

O tym mówi się w Polsce: KULISY ZWOLNIENIA ANNY MUCHY Z TELEWIZJI POLSKIEJ. DLACZEGO TVP PODJĘŁO TAKĄ DECYZJĘ W STOSUNKU DO AKTORKI