Serial „Królowe życia” od samego początku przyciąga przed ekrany tysiące Polaków. Jedną z najpopularniejszych gwiazd produkcji jest oczywiście sama Dagmara Kaźmierska, której losy widzowie śledzą z zapałem nie tylko na antenie, ale także w mediach społecznościowych.

Gwiazda zaczęła nowe życie

Okazuje się jednak, że inne gwiazdy „Królowych życia” również chętnie chwalą się swoim życiem prywatnym poza planem zdjęciowym do programu. Tak jest właśnie w przypadku znanej z serialu Ady, czyli Adrianny Eisenbach.

Jak informuje portal Pudelek, kobieta jest od pewnego czasu bardzo szczęśliwa w ramionach pewnego mężczyzny. Ostatnio para udała się na sesję z okazji nadchodzących Walentynek.

W rozmowie z dziennikarzami Pudelka, „Scandal Queen” postanowiła wyznać nieco szczegółów z jej związku. Jak się okazuje, partner kobiety jest od niej sporo młodszy, ma bowiem zaledwie 30 lat. Jak wyznała Ada to właśnie przez wiek przez długi czas nie chciała się spotkać z Dawidem, kiedy ten pisał do niej na Instagramie.

Kobieta jest bardzo szczęśliwa!

- Po jakimś pół roku pisania spotkaliśmy się na kawę i dopiero po paru spotkaniach, które trwały około miesiąca, pojawiły się uczucia z mojej strony, bo on był tak wesoły i troskliwy – wyznała kobieta podczas rozmowy.

Co więcej, kobieta zaznaczyła, że ich związek bardzo wspierają rodzina i bliscy zarówno jej, jak i Dawida i wszyscy cieszą się z ich szczęścia! A Wy, co myślicie o nowym partnerze "Scandal Queen"? Czy para pasuje do siebie?

Jak informował portal "Życie PL": CZY NATALIA KUKULSKA MA DLA EDYTY GÓRNIAK BARDZO KORZYSTNĄ OFERTĘ? PRZED ZNANYMI GWIAZDAMI POWAŻNA ROZMOWA

Przypomnij sobie: MAGDA GESSLER WYJAWIŁA PRAWDĘ, KTÓRĄ UKRYWAŁA PRZEZ LATA? FANI ZNANEJ RESTAURATORKI NIE KRYJĄ ZASKOCZENIA Z POWODU OSTATNIEJ NOWINY

Portal "Życie PL" pisał również: NOWA ODSŁONA MILIONERÓW! CZY FANI BĘDĄ ZADOWOLENI ZE ZMIAN, KTÓRE ZAJDĄ W JEDNYM Z NAJPOPULARNIEJSZYCH TELETURNIEJÓW

O tym mówi się w Polsce: IGA ŚWIĄTEK NIE PRZESTAJE ZADZIWIAĆ! NIESAMOWITE OTWARCIE MECZU W AUSTRALIAN OPEN W WYKONANIU NASZEJ TENISISTKI