Nie da się ukryć, że kariera Marceliny Zawadzkiej w Telewizji Polskiej rozwijała się fenomenalnie. Jednak w pełnej chwili wszystko legło w gruzach. Do wszystkiego przyczyniła się bowiem afera vatowska, w którą zamieszana została prezenterka.

Afera zrujnowała karierę

Kiedy tylko pojawiły się pogłoski o tym, że Marcelina Zawadzka mogła brać udział w aferze związanej z podatkami, TVP natychmiast podjęło decyzję o zaniechaniu współpracy z gwiazdą. Fani byli rozczarowani taką decyzją i nieustannie mają nadzieję na to, że prezenterka wróci jeszcze na ekrany. Czy jest na to nadzieja?

- Nie wiem czy sama Marcelina znałaby odpowiedź na to pytanie. To jest taka niewiadoma, było wiele plotek. Szczerze mówiąc my bardzo często, nawet z Jastrząb Post, dowiadujemy się pewnych rzeczy. I się zastanawiamy czy to prawda, czy nie. Szczególnie teraz w dobie pandemii jest tak, że my się nie widujemy. Przychodzimy, robimy program i nie widzimy się, nie plotkujemy – wyjawiła Małgorzata Tomaszewska podczas rozmowy z dziennikarzami Jastrząb Post.

Czy obsada TVP chce powrotu Marceliny Zawadzkiej?

Co więcej, Małgorzata Tomaszewska wyznała, że obecnie z powodu pandemii wszyscy prezenterzy oraz dziennikarze pracują w różnorodnych godzinach i rzadko mają okazję do rozmów.

Małgorzata Tomaszewska podkreśliła także, że nigdy nie miała zbyt bliskiego kontaktu z Marceliną Zawadzką. Kobiety nie dzwoniły do siebie, żeby poplotkować i nie spotykały się poza pracą. Z tego też powodu ciężko jest jej określić, czy bardzo oczekuje powrotu Marceliny do TVP.

Jak informował portal "Życie PL": TRWA SKŁADANIE ZEZNAŃ PODATKOWYCH ZA UBIEGŁY ROK. KIEDY MOŻEMY LICZYĆ NA WYPŁATĘ NALEŻNOŚCI

Przypomnij sobie: TA ZMIANA JEST NAPRAWDĘ IMPONUJĄCA! KOBIETA ZRZUCIŁA PONAD 100 KILOGRAMÓW! JAK TERAZ WYGLĄDA

Portal "Życie PL" pisał również: NOWA ODSŁONA MILIONERÓW! CZY FANI BĘDĄ ZADOWOLENI ZE ZMIAN, KTÓRE ZAJDĄ W JEDNYM Z NAJPOPULARNIEJSZYCH TELETURNIEJÓW

O tym mówi się w Polsce: IGA ŚWIĄTEK NIE PRZESTAJE ZADZIWIAĆ! NIESAMOWITE OTWARCIE MECZU W AUSTRALIAN OPEN W WYKONANIU NASZEJ TENISISTKI