Jak informuje portal Pikio, do niebywałej sytuacji doszło ostatnio na Podkarpaciu. Gdyby nie ogromne serce pewnego rolnika, karetka nie miałaby szans, aby na czas dotrzeć do potrzebującego pomocy!

Ogromne kłopoty ratowników!

Do Polski zawitała zima, jakiej nie widzieliśmy od wielu lat! Obfite opady śniegu mocno sparaliżowały cały kraj i mimo, że na wielu głównych drogach sytuacja jest już opanowana, to stan bocznych czy też wiejskich dróg pozostawia wiele do życzenia. Właśnie takie nieodśnieżone boczne drogi były powodem sporych kłopotów jednej z ekip ratownictwa medycznego.

W podbramkowej sytuacji znaleźli się ratownicy medyczni z Radymna, którzy otrzymali wezwanie do pacjenta w miejscowości Nienowice. Droga dojazdowa była jednak zasypana śniegiem w takim stopniu, że karetka nie miała możliwości, aby przedrzeć się przez zaspy.

Mężczyzna od razu ruszył z pomocą!

Gdy tylko jeden z rolników zauważył, że karetka nie może przejechać natychmiast ruszył na pomoc ratownikom medycznym. W mgnieniu oka uruchomił swój ciągnik z pługiem i odśnieżył drogę do domu potrzebującego mężczyzny. Co więcej, rolnik oświadczył, że poczeka za zespołem medycznym, aby eskortować ich do głównej drogi i dopilnować, by nie mieli problemów z przejazdem.

- Serce rośnie, gdy można spotkać takich ludzi na swojej drodze, szczególnie tej zaśnieżonej! Bo ratowanie to wspólna sprawa! Dziękujemy anonimowemu bohaterowi – dziękowali na swoim Facebooku ratownicy z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu.

Nie da się ukryć, że takie sytuacje powodują, że wraca wiara w ludzi i w ich ogromne, dobre serca!

Jak informował portal "Życie PL": BARDZO SMUTNA WIADOMOŚĆ. WCZORAJ ODSZEDŁ OD NAS ZNANY I CENIONY SPORTOWIEC

Przypomnij sobie: MAGDA GESSLER WYJAWIŁA PRAWDĘ, KTÓRĄ UKRYWAŁA PRZEZ LATA? FANI ZNANEJ RESTAURATORKI NIE KRYJĄ ZASKOCZENIA Z POWODU OSTATNIEJ NOWINY

Portal "Życie PL" pisał również: GWIAZDA SERIALU "KRÓLOWE ŻYCIA" WYJAWIŁA FAKT, KTÓRY SKRYWAŁA PRZEZ JAKIŚ CZAS. OKAZUJE SIĘ, ŻE W ŻYCIU ADY WRESZCIE NASTAŁO SZCZĘŚCIE

O tym mówi się w Polsce: CZY NATALIA KUKULSKA MA DLA EDYTY GÓRNIAK BARDZO KORZYSTNĄ OFERTĘ? PRZED ZNANYMI GWIAZDAMI POWAŻNA ROZMOWA