To już nie pierwszy raz, kiedy Krzysztof Jackowski zabiera głos na temat przyszłości Polski. Jasnowidz jakiś czas temu założył swój kanał na platformie YouTube i to właśnie tam regularnie dzieli się z widzami swoimi wizjami.

Co zobaczył tym razem?

Jak podaje portal Super Express, w swojej ostatniej wizji Krzysztof Jackowski zobaczył Polskę podzieloną na trzy części. Co więcej, jasnowidz dodał, że widział także uciekających z kraju Polaków.

W swoim najnowszym nagraniu Krzysztof Jackowski wyznał, że już jakiś czas temu miał przeczucie, że w Polsce wydarzy się coś złego. Dodatkowo widział także w swoich wizjach wąski pasek na wschodzie kraju, który będzie odcięty od pozostałej Polski. Jackowski wspomniał także wypowiedzi generała Clarka ze Stanów Zjednoczonych, który przestrzegał przed tym, że Rosja może użyć broni jądrowej na terenie naszego kraju.

Jasnowidz uspokaja, ale jednocześnie ostrzega

Tym razem jednak jasnowidz uspokoił i dodał, że nie czuje, aby w naszym kraju wydarzyło się coś militarnego, z powodu czego Polacy mieliby uciekać z kraju.

- Kiedy skupiam się na temat obecnej sytuacji pewne rzeczy mi nie pasują. Nie mam takiego poczucia, żeby miało się w Polsce wydarzyć coś takiego, że mielibyśmy natychmiast stąd uciekać – wyznał Jackowski.

Jasnowidz zaznaczył jednak, że nie wyklucza, iż Polacy będą uciekać z ojczyzny z powodu ogromnego kryzysu, jaki już trwa, a może jeszcze się pogłębić i trwać, nie jak zapowiada premier Morawiecki – dwa kwartały, ale znacznie dłużej.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL "ŻYCIE POLSKA": ZASKAKUJĄCA SYTUACJA NA ANTENIE POLSAT NEWS. DZIENNIKARZE POSTANOWILI WYKORZYSTAĆ SŁOWA AMBASADORA ROSJI W POLSCE PRZECIW NIEMU. CZY BĘDZIE ODPOWIEDŹ

PRZYPOMNIJ SOBIE: EMERYCI I RENCIŚCI MAJĄ SZANSĘ NA DODATKOWE SPORE PIENIĄDZE! WIADOMO JUŻ, KTO MOŻE LICZYĆ NA SOLIDNY ZASTRZYK GOTÓWKI. TRZEBA SPEŁNIAĆ PEWNE WARUNKI

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH SENIORÓW W POLSCE! TRZEBA SIĘ MOCNO POSPIESZYĆ, ABY NIE STRACIĆ PIENIĘDZY. TYLKO KILKA DNI ZOSTAŁO NA ZŁOŻENIE WNIOSKU

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL”: WIADOMO JUŻ, JAK UKŁADA SIĘ ŻYCIE KATARZYNY CICHOPEK I MARCINA HAKIELA PO ROZSTANIU. TANCERZ DOSKONALE SIĘ BAWI, A AKTORKA ZAMILKŁA. CO SIĘ DZIEJE