Nie da się ukryć, że w ostatnim czasie mocno odczuliśmy wzrost cen zarówno towarów, jak i usług. Niestety, nic nie zapowiada, aby w najbliższym czasie nasze portfele mogły nieco odpocząć. Wiele ekspertów przewiduje bowiem, że największe podwyżki dopiero przed nami.

Warto o tym wiedzieć!

Jak podaje portal Wirtualna Polska, istnieje sposób, aby korzystać z niższych cen gazu. W tym celu należy do jutra (15 marca) złożyć oświadczenie.

- Odbiorcy, którzy zrobią to w terminie do 15 marca 2022 roku będą korzystać z niższych cen gazu od 1 stycznia tego roku – zaznacza PGNiG.

Okazuje się jednak, że z takiego przywileju mogą korzystać tylko wybrane placówki. Mowa tutaj między innymi o szpitalach, żłobkach, przedszkolach, szkołach oraz domach dziecka oraz o innych odbiorcach społecznie wrażliwych.

Trzeba się pośpieszyć!

Wniosek taki można złożyć za pośrednictwem formularza on-line, a termin upływa już jutro! Do tej pory PGNiG Obrót Detaliczny otrzymało już ponad 43 tysiące takich wniosków!

Co więcej, warto dodać, że wszystkie podmioty, które zdecydują się na złożenie takiego wniosku po 15 marca, uzyskają ochronę taryfową dopiero od kolejnego dnia po złożeniu oświadczenia. Warto zatem złożyć wniosek jeszcze dziś!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT

PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL” PISAŁ RÓWNIEŻ O: FENOMENALNA PRZEMIANA DOMINIKI GROSICKIEJ. ŻONA SPORTOWCA WYGLĄDA WRĘCZ OLŚNIEWAJĄCO. WSZYSTKO TO ZA SPRAWĄ JEDNEJ MAŁEJ ZMIANY W WYGLĄDZIE

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH SENIORÓW W POLSCE! TRZEBA SIĘ MOCNO POSPIESZYĆ, ABY NIE STRACIĆ PIENIĘDZY. TYLKO KILKA DNI ZOSTAŁO NA ZŁOŻENIE WNIOSKU

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL”: NIEWIELE OSÓB WIE O TYM, JAK ŻYJE KRZYSZTOF PRUSIK, ZWYCIĘZCA 3. EDYCJI „THE VOICE SENIOR”. ARTYSTA MIESZKA NA BEMOWIE. ZAPROSIŁ KAMERY DO MIESZKANIA