Według informacji przekazanych przez portal Independent, znany aktor – Arnold Schwarzenegger opublikował filmik na swoim koncie na Twitterze. W nagraniu aktor zwrócił się do samego Władimira Putina i zaapelował do niego, aby natychmiast „zatrzymał tę wojnę”.

Aktor zwrócił się do prezydenta Rosji

Filmik opublikowany przez gwiazdora trwa aż dziewięć minut. Na początku aktor przedstawił swoje poglądy na temat konfliktu, a także wymienił korzyści płynące z jego zakończenia. Schwarzenegger opowiedział także o swojej historii z Rosją. Na końcu aktor skierował swoje słowa bezpośrednio do Władimira Putina.

W swoim nagraniu aktor zwrócił się także bezpośrednio do obywateli Rosji. Chciał bowiem, aby Rosjanie usłyszeli prawdę na temat obecnej sytuacji w Ukrainie.

Padły mocne słowa

- Wiem, że wasz rząd mówi wam, że to jest wojna o denazyfikację Ukrainy. Denazyfikacja Ukrainy? To nieprawda. Ukraina to kraj z prezydentem pochodzenia żydowskiego – mówił aktor.

Co więcej, gwiazdor zaznaczył, że wojny nie rozpętała sama Ukraina, ale „ci na Kremlu”. Dodał także, że ważny jest fakt, iż aż 141 państw należących do Organizacji Narodów Zjednoczonych zagłosowało za nazwaniem Rosji agresorem i zaapelowało o natychmiastowe wycofanie rosyjskich wojsk z terenów Ukrainy.

Schwarzenegger podkreślił, że władze Rosji ukrywają przed swoimi obywatelami całą prawdę na temat sytuacji w Ukrainie. Dodał, że nikt z rządzących nie porusza tematu tysięcy zabitych żołnierzy rosyjskich. Zaapelował, aby Rosjanie sami zadbali o dotarcie do prawdy i głoszenie jej wszędzie, gdzie to możliwe.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT

PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL” PISAŁ RÓWNIEŻ O: FENOMENALNA PRZEMIANA DOMINIKI GROSICKIEJ. ŻONA SPORTOWCA WYGLĄDA WRĘCZ OLŚNIEWAJĄCO. WSZYSTKO TO ZA SPRAWĄ JEDNEJ MAŁEJ ZMIANY W WYGLĄDZIE

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH SENIORÓW W POLSCE! TRZEBA SIĘ MOCNO POSPIESZYĆ, ABY NIE STRACIĆ PIENIĘDZY. TYLKO KILKA DNI ZOSTAŁO NA ZŁOŻENIE WNIOSKU

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL”: WIADOMO JUŻ, JAK UKŁADA SIĘ ŻYCIE KATARZYNY CICHOPEK I MARCINA HAKIELA PO ROZSTANIU. TANCERZ DOSKONALE SIĘ BAWI, A AKTORKA ZAMILKŁA. CO SIĘ DZIEJE