Jak podaje portal Super Express, wczoraj Pałac Buckingham oficjalnie poinformował, że królowa Elżbieta II zmaga się z koronawirusem. Jaki jest obecnie stan władczyni?

Jak czuje się władczyni?

W oficjalnym oświadczeniu, które zostało wczoraj wystosowane do Brytyjczyków zaznaczono, że stan królowej jest dobry, a zakażenie przebiega u niej podobnie do zwykłego przeziębienia.

Wiele wskazuje na to, że do zakażenia doszło, kiedy jeszcze nie było wiadomo, że książę Karol choruje na COVID – 19. Co więcej, zakażona jest także żona księcia – księżna Camilla.

Warto także zaznaczyć, że według informacji przekazanych przez Daily Mail, królowa Elżbieta II nie chce dopuścić do siebie myśli o tym, że powinna odpoczywać! Monarchini stanowczo odrzuciła propozycję zaprzestania wykonywania swoich obowiązków!

Królowa nie chce odpoczywać!

Oczywiście, królowa przebywa na kwarantannie i nie kontaktuje się z nikim, ale wszystkie sprawy, które może wykonać za pośrednictwem sieci lub też te, które nie potrzebują kontaktu z innymi ludźmi, wykonuje samodzielnie!

Monarchini nie zapomina także o odpowiedniej dawce rozrywki! Wczoraj z zaangażowaniem oglądała telewizyjną transmisję wyścigów konnych, które to wygrał jeden z jej koni – Kircadine! Miejmy zatem nadzieję, że z takim podejściem, królowa Elżbieta II w mig pokona chorobę!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT

PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL” PISAŁ RÓWNIEŻ O: FENOMENALNA PRZEMIANA DOMINIKI GROSICKIEJ. ŻONA SPORTOWCA WYGLĄDA WRĘCZ OLŚNIEWAJĄCO. WSZYSTKO TO ZA SPRAWĄ JEDNEJ MAŁEJ ZMIANY W WYGLĄDZIE

Portal "Życie Polska" pisał również: ADAM MAŁYSZ UJAWNIŁ COŚ NAPRAWDĘ PORAŻAJĄCEGO. LEGENDARNY SKOCZEK ZASKOCZYŁ WSZYSTKICH ZDJĘCIAMI NA INSTAGRAMIE. IŚCIE NIESPOTYKANE WARUNKI W HOTELU

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KRYSTYNA JANDA WE WZRUSZAJĄCYCH WSPOMNIENIACH O BARBARZE KRAFFTÓWNIE. AKTORKA OPOWIEDZIAŁA O OSTATNICH CHWILACH. WYSZŁY NA JAW WIEŚCI O JEJ CHOROBIE