Brytyjczycy nigdy nie darzyli Camilli zbyt wielką sympatią. Wielu z nich twierdzi bowiem, że gdyby nie Camilla, to małżeństwo księcia Karola i księżnej Diany trwałoby dalej.

Księżna ma podstawy do obaw!

Zupełnie inny stosunek do księżnej Camilli ma sama królowa Elżbieta II, która to już od pewnego czasu przekazywała księżnej sporo obowiązków, a niedawno oświadczyła, że księżna uzyska tytuł królowej, po przejęciu tronu przez księcia Karola.

Jak podaje portal Jastrząb Post, radość księżnej Camilli z posiadania tytułu królowej może nie potrwać zbyt długo. Niebawem w księgarniach ma ukazać się książka napisana przez księcia Harry’ego. Wiele osób podejrzewa, że w pozycji pojawi się wiele informacji demaskujących prawdziwe oblicze jego macochy.

Brytyjskie źródła donoszą, że w sprawę zaangażował się nawet sam książę Karol, który poprosił Harry’ego, aby ten nie poruszał w swojej książce tematu księżnej Camilli. Nie da się ukryć, że w obecnej sytuacji dobro jej wizerunku jest niezwykle ważne.

Jak zakończy się sprawa?

Co więcej, tabloidy zaznaczają, że przywołanie historii dotyczących księżnej Camilli to swojego rodzaju zemsta Harry’ego za to, jak księżna potraktowała jego żonę. Według wielu źródeł, księżna miała grozić Meghan Markle, że jeśli ta nie dopasuje się do zasad panujących w brytyjskiej rodzinie królewskiej to ona sama osobiście będzie uprzykrzać jej życie w Wielkiej Brytanii.

Czy zatem Harry ugnie się pod naciskami ojca i nie będzie poruszał tematu księżnej Camilli w swojej książce? Czy może będzie chciał obnażyć prawdziwe oblicze kobiety?

Jak informował portal "Życie Polska": SUKCES ROBERTA LEWANDOWSKIEGO NIE SPODOBAŁ SIĘ WSZYSTKIM. POST NA TEMAT NAJLEPSZEGO POLSKIEGO PIŁKARZA OPUBLIKOWAŁA MARTA KACZYŃSKA

Przypomnij sobie: EMERYCI I RENCIŚCI ROZCZAROWANI DANYMI PODANYMI PRZEZ GUS. WIADOMO JUŻ, ILE NAJPRAWDOPODOBNIEJ WYNIESIE TEGOROCZNA WALORYZACJA. ILE DOSTANĄ SENIORZY

Portal "Życie Polska" pisał również: ADAM MAŁYSZ UJAWNIŁ COŚ NAPRAWDĘ PORAŻAJĄCEGO. LEGENDARNY SKOCZEK ZASKOCZYŁ WSZYSTKICH ZDJĘCIAMI NA INSTAGRAMIE. IŚCIE NIESPOTYKANE WARUNKI W HOTELU

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KRYSTYNA JANDA WE WZRUSZAJĄCYCH WSPOMNIENIACH O BARBARZE KRAFFTÓWNIE. AKTORKA OPOWIEDZIAŁA O OSTATNICH CHWILACH. WYSZŁY NA JAW WIEŚCI O JEJ CHOROBIE