Nie da się ukryć, że od pewnego czasu stan zdrowia królowej Elżbiety II mocno się pogarsza. Co więcej, w ostatnim czasie królowa przebywała nawet w szpitalu, co brytyjska rodzina królewska sprytnie ukrywała przed poddanymi.

Słowa królowej zaskoczyły wiele osób!

Sama królowa Elżbieta II doskonale wie, że nie ma już sił, aby rządzić krajem. Jak przypomina portal Jastrząb Post, kilka dni temu królowa oświadczyła, że następcą jej tronu zostanie jej syn – książę Karol.

Dla wielu osób było to spore zaskoczenie, bowiem praktycznie wszyscy byli przekonani, że tron przejmie wnuk władczyni – książę William. To jednak nie koniec niespodzianek, jakie przygotowała królowa. Monarchini zaznaczyła bowiem, że tytuł królowej otrzyma księżna Camilla.

- Kiedy nadejdzie czas i mój syn Karol zostanie królem, wiem, że okażecie jemu oraz jego małżonce Camilli to samo wsparcie, które okazaliście mnie. Jest to moje szczere życzenie, aby Camilla otrzymała tytuł Królowej Małżonki w czasie jej służby - zaznaczyła królowa Elżbieta II podczas przemówienia.

Co na to sama księżna?

Dziś księżna Camilla po raz pierwszy oficjalnie skomentowała sprawę. Jak wyznała podczas rozmowy z dziennikarzami, jest bardzo wzruszona całą sytuacją, a dodatkowo czuje się niezwykle zaszczycona decyzją królowej Elżbiety II.

Słysząc takie słowa chyba nikt nie ma wątpliwości, że oznacza to, iż księżna Camilla przyjmie tytuł zaproponowany przez królową Elżbietę II.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT

PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL” PISAŁ RÓWNIEŻ O: FENOMENALNA PRZEMIANA DOMINIKI GROSICKIEJ. ŻONA SPORTOWCA WYGLĄDA WRĘCZ OLŚNIEWAJĄCO. WSZYSTKO TO ZA SPRAWĄ JEDNEJ MAŁEJ ZMIANY W WYGLĄDZIE

Portal "Życie Polska" pisał również: ADAM MAŁYSZ UJAWNIŁ COŚ NAPRAWDĘ PORAŻAJĄCEGO. LEGENDARNY SKOCZEK ZASKOCZYŁ WSZYSTKICH ZDJĘCIAMI NA INSTAGRAMIE. IŚCIE NIESPOTYKANE WARUNKI W HOTELU

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KRYSTYNA JANDA WE WZRUSZAJĄCYCH WSPOMNIENIACH O BARBARZE KRAFFTÓWNIE. AKTORKA OPOWIEDZIAŁA O OSTATNICH CHWILACH. WYSZŁY NA JAW WIEŚCI O JEJ CHOROBIE