Wczoraj w mediach pojawiła się informacja, która wstrząsnęła nie tylko fanami sportu, ale całym światem. Georgina Rodriguez, ukochana Cristiano Ronaldo, urodziła wczoraj bliźniaki. Niestety, jedno z noworodków – synek, nie przeżył porodu.

Niezwykle trudny czas

Nie da się ukryć, że Cristiano Ronaldo to jeden z najlepszych piłkarzy na świecie. Okazuje się jednak, że mimo ogromnej popularności i niesamowitej fortuny, sportowiec przeżywa także ludzkie tragedie, takie jakie mogą dotknąć każdego innego człowieka na ziemi.

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez są już rodzicami czwórki dzieci. Najstarszy syn ma już 12 lat. Kiedy w październiku ubiegłego roku para ogłosiła, że spodziewa się bliźniąt, nikt nie przypuszczał, że wszystko skończy się tak tragicznie.

Słowa wsparcia napływają z całego świata

Jak podaje portal Super Express, wczoraj para oficjalnie poinformowała, że tylko córeczka przeżyła poród. Rodzice pogrążeni są w żałobie i trudno im w pełni cieszyć się z narodzin dzieci. Najbliższe dni bez wątpienia spędzą pogrążeni w żałobie i skupieni na pożegnaniu zmarłego synka. Mamy jednak nadzieję, że piątka ich ukochanych dzieci da parze mnóstwo powodów do radości i szybko uda im się uporać z tragicznymi wydarzeniami.

Pod postem, który opublikowała para nieustannie pojawiają się kondolencje i wyrazy współczucia. Wśród osób komentujących są nie tylko fani, ale także bliscy rodziny oraz piłkarze z całego świata. Słowa wsparcia na swoim profilu zamieścił także klub Manchester United.

- Twój ból jest naszym bólem. W tym trudnym czasie wysyłamy tobie i całej rodzinie miłość oraz siłę – napisano na oficjalnym profilu klubu.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL "ŻYCIE POLSKA": ZASKAKUJĄCA SYTUACJA NA ANTENIE POLSAT NEWS. DZIENNIKARZE POSTANOWILI WYKORZYSTAĆ SŁOWA AMBASADORA ROSJI W POLSCE PRZECIW NIEMU. CZY BĘDZIE ODPOWIEDŹ

PRZYPOMNIJ SOBIE: EMERYCI I RENCIŚCI MAJĄ SZANSĘ NA DODATKOWE SPORE PIENIĄDZE! WIADOMO JUŻ, KTO MOŻE LICZYĆ NA SOLIDNY ZASTRZYK GOTÓWKI. TRZEBA SPEŁNIAĆ PEWNE WARUNKI

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH SENIORÓW W POLSCE! TRZEBA SIĘ MOCNO POSPIESZYĆ, ABY NIE STRACIĆ PIENIĘDZY. TYLKO KILKA DNI ZOSTAŁO NA ZŁOŻENIE WNIOSKU

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL”: WIADOMO JUŻ, JAK UKŁADA SIĘ ŻYCIE KATARZYNY CICHOPEK I MARCINA HAKIELA PO ROZSTANIU. TANCERZ DOSKONALE SIĘ BAWI, A AKTORKA ZAMILKŁA. CO SIĘ DZIEJE