Nie da się ukryć, ze Stefan Horngacher nie ma łatwego życia w ciągu ostatnich dni po tym, jak wyszło na jaw, że to on złożył donos do FIS w trakcie ostatniego weekendu Pucharu Świata w Wilingen na polskich skoczków w sprawie stosowanego przez naszych obuwia.

Okazuje się jednak, że były trener Biało-Czerwonych poszedł o krok dalej. W trakcie drugiego konkursu obecny trener Niemców miał wpaść w szał i zażądać przerwania zawodów. Był to kolejny protest, tym razem dotyczący nart!

Stefan Horngacher zażądał przerwania konkursu. Po polskich skoczkach eks trener Biało-Czerwonych złożył kolejny donos. O co chodzi?

Stefan Horngacher doniósł na polskich skoczków podczas konkursu w Willingen, mając wątpliwości co do regulaminowości nowych butów jego byłych podopiecznych. Tym sposobem Stefan Hula i Piotr Żyła otrzymali dyskwalifikację. Ta nowość została również zbanowana przed olimpiadą, co mocno zdenerwowało Adama Małysza. Donos Horngachera mocno zdenerwował wiele osób, tym bardziej, ze Niemcy pokazali dość kontrowersyjne wiązania.

To jednak nie koniec. Były trener Polaków postanowił donieść na kolejną reprezentację, a właściwie jednego z japońskich skoczków. Właściwie Horngacherowi chodziło o narty firmy Slatnar, co doprowadziło do wykluczenia z konkursu Yukiyi Sato, który po po pierwszej serii zajmował 4. miejsce.

Horngacher zażądał przerwania konkursu i zmierzenia wszystkich nart tej firmy. Kontrola FiS odmówiła, jednak Mika Jukkara postanowił na koniec sprawdzić kilku zawodników. To właśnie Sato został złapany na nieprzepisowych nartach. Donos trenera Niemców będzie skutkował również w Pekinie.

Jak informował portal "Życie Polska": THE VOICE SENIOR: INTERNAUCI OBURZENI PO ODCINKU PÓŁFINAŁOWYM. FANI MARYLI RODOWICZ POCZULI SIĘ OSZUKANI JEJ DECYZJĄ. W SIECI ROI SIĘ OD KOMENTARZY

Przypomnij sobie: ROLNIK SZUKA ŻONY: POWAŻNE ZARZUTY WOBEC JEDNEJ Z ROLNICZEK. INTERNAUCI NIE ZOSTAWILI NA NIEJ SUCHEJ NITKI. ELŻBIETA ODPOWIADA NA MEDIALNE DONIESIENIA

Portal "Życie Polska" pisał również: KINGA RUSIN POSTANOWIŁA DAĆ RZĄDOWI PRZTYCZKA W NOS I WPŁACIŁA NA WOŚP KOLOSALNĄ KWOTĘ. DAWNA GWIAZDA TVN POWIEDZIAŁA KILKA MOCNYCH SŁÓW NA TEMAT PIS

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: GWIAZDA DISCO POLO PRZEŻYŁA NAPRAWDĘ PORUSZAJĄCĄ SYTUACJĘ. FANI NIE MOGĄ UWIERZYĆ W TO, CO SIĘ STAŁO. CZŁONKOWIE ZESPOŁU MOGĄ WPROST MÓWIĆ O SZCZĘŚCIU