Wszyscy pamiętamy czasy, kiedy Adam Małysz zadziwiał nas swoim sportowym talentem. Kiedy jednak kariera najlepszego skoczka w kraju dobiegła końca, wielu fanów sportów zimowych zastanawiało się, czy jeszcze kiedyś tak dobry skoczek pojawi się w polskiej kadrze.

Niesamowity talent

Jak się okazało, na następcę Adama Małysza nie trzeba było długo czekać. Niebawem serca fanów skoków narciarskich podbił bowiem Kamil Stoch, który zdobywał wygrane jedna za drugą.

Nie da się ukryć, że obecnie to właśnie skoczek z Zębu jest najlepszym i najpopularniejszym członkiem naszej kadry w skokach narciarskich. Mimo, że ostatnio miewał gorsze chwile w swojej karierze, to fani skoków wierzą w jego ogromne możliwości.

Skoczek nie boi się mówić o swojej wierze

Przy całej swojej popularności i niesamowitych osiągnięciach, Kamil Stoch jest niezwykle skromną osobą. Jak podaje portal Super Express, w mediach nie znajdziemy afer z udziałem skoczka. Jest także wiernym i oddany mężem. Sam sportowiec zaznacza, że jest niezwykle rodzinny i religijny.

Co więcej, Kamil Stoch w wielu wywiadach zaznaczał, że jest osobą wierzącą i praktykującą. Niejednokrotnie wypowiadał się także na temat Boga i religii.

- Zawsze żegnam się przed wyjściem na belkę. Tak robię od małego. I to nie wynika ze strachu, tylko jest znakiem wiary – wyznał skoczek w jednym z wywiadów.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL "ŻYCIE POLSKA": ZASKAKUJĄCA SYTUACJA NA ANTENIE POLSAT NEWS. DZIENNIKARZE POSTANOWILI WYKORZYSTAĆ SŁOWA AMBASADORA ROSJI W POLSCE PRZECIW NIEMU. CZY BĘDZIE ODPOWIEDŹ

PRZYPOMNIJ SOBIE: EMERYCI I RENCIŚCI MAJĄ SZANSĘ NA DODATKOWE SPORE PIENIĄDZE! WIADOMO JUŻ, KTO MOŻE LICZYĆ NA SOLIDNY ZASTRZYK GOTÓWKI. TRZEBA SPEŁNIAĆ PEWNE WARUNKI

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH SENIORÓW W POLSCE! TRZEBA SIĘ MOCNO POSPIESZYĆ, ABY NIE STRACIĆ PIENIĘDZY. TYLKO KILKA DNI ZOSTAŁO NA ZŁOŻENIE WNIOSKU

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL”: WIADOMO JUŻ, JAK UKŁADA SIĘ ŻYCIE KATARZYNY CICHOPEK I MARCINA HAKIELA PO ROZSTANIU. TANCERZ DOSKONALE SIĘ BAWI, A AKTORKA ZAMILKŁA. CO SIĘ DZIEJE