Przed paroma dniami w mediach zawrzało. Powodem tego było wyznanie Sylwii Lipki, która to oskarżyła Jana Klimenta o jej publiczne upokorzenie. Cała sytuacja miała mieć miejsce podczas przygotowań do programu „Taniec z gwiazdami”.

Sylwia Lipka zdradziła, co działo się za kulisami programu

Jak informuje portal Super Express, kobieta wyznała, że podczas prób do programu Jan Kliment skomentował jej wagę w dość niegrzeczny sposób.

- Jedna z uczestniczek mówi: "Jejku ja to bym mogła przybrać troszkę na wadze, bo jestem taka chudziutka jak wieszak". I absolutnie mnie to nie dotyczyło, ale jeden z tancerzy się odezwał i powiedział: "Ty, to Sylwia ci odda, ona jest taka gruba, że jeszcze jej zostanie" - wyznała Sylwia Lipka podczas rozmowy z portalem Pudelek.

Kobieta zaznaczyła, że słowa znanego tancerza mocno ją zabolały i wpadła w histerię. Sylwia Lipka dodała, że do niedawna zmagała się z zaburzeniami odżywiania i włożyła dużo pracy w to, aby pokonać anoreksję. Takie przytyki ze strony mężczyzny spowodowały, że wszystkie złe wspomnienia i doświadczenia natychmiast do niej wróciły.

Znane kobiety bronią tancerza

Co więcej, Sylwia Lipka zaznaczyła, że Jan Kliment skomentował także wygląd Julii Wieniawy, mówiąc, że kiedy zakłada obcisłe sukienki to wystaje jej „brzuszek”.

W obronie Jana Klimenta stanęła Natasza Urbańska i Beata Tadla. Obie panie zaznaczyły, że ich współpraca ze znanym tancerzem zawsze przebiegała w bardzo dobrej atmosferze. Natasza Urbańska dodała ponadto, że Jan Kliment jest „dżentelmenem w każdym calu”.

Jak zatem zakończy się cała sprawa i czy Jan Kliment skomentuje stawiane mu zarzuty?

JAK INFORMOWAŁ PORTAL "ŻYCIE POLSKA": NAJNOWSZE DONIESIENIA O RUCHACH ROSJAN NA UKRAINIE. WEDŁUG INFORMACJI USA ŻOŁNIERZE ROSYJSCY PRZYSTĄPILI DO OFENSYWY. JAKIE SĄ SZANSE NA ICH WYGRANĄ

PRZYPOMNIJ SOBIE: PO BLISKO TRZECH DEKADACH MARIANNA DUFEK ZDRADZIŁA WIELKI SEKRET MAŁŻEŃSTWA Z KAMILEM DURCZOKIEM. DZIENNIKARKA PODZIELIŁA SIĘ WSPOMNIENIAMI ZE ŚLUBU

PORTAL "ŻYCIE POLSKA" PISAŁ RÓWNIEŻ O: SPECJALNY RODZAJ SAMOLOTU POJAWIŁ SIĘ NAD STOLICĄ ROSJI. NIEKTÓRZY NAZYWAJĄ GO „MASZYNĄ DNIA SĄDU OSTATECZNEGO”! NIEPOKOJĄCE DONIESIENIA ZNAD MOSKWY

W OSTATNICH DNIACH PISALIŚMY TAKŻE O: NA JAW WYSZŁY INFORMACJE O DŁUGO SKRYWANYM ZASKAKUJĄCYM PLANIE PIS! WIADOMO, CO MOŻE SIĘ STAĆ W NAJBLIŻSZYCH MIESIĄCACH. CZY CZEKAJĄ NAS NOWE WYBORY