Weronika Marczuk to była żona Cezarego Pazury. Nie da się ukryć, że ogromną sławę zyskała właśnie dzięki małżeństwu ze znanym aktorem. Mimo, że para nie jest już razem, gwiazda nadal mocno rozwija swoją karierę w show – biznesie.

Mocne słowa wizjonerki

Jak podaje portal Pomponik, mimo iż Weronika Marczuk od wielu lat na stałe mieszka w Polsce, to wydarzenia w Ukrainie bardzo mocno oddziałują na gwiazdę. Kobieta nieustannie ma nadzieję, że jej rodacy pokonają rosyjskie wojska i w jej ojczyźnie znów zapanuje pokój.

Co ciekawe, gwiazda wyjawiła ostatnio co usłyszała od ukraińskiej wizjonerki. Według wieszczki, niebawem wojna w Ukrainie ma dobiegnąć końca, a prezydent Rosji umrze.

- Moja mama powiedziała mi, że słuchała najważniejszej ukraińskiej jasnowidzki, która powiedziała, że coś mu się stanie niedługo. Albo ktoś mu pomoże, albo sam się zabije. To się musi skończyć. Oby tak się stało, jak mówiła jasnowidzka. Nie można życzyć nikomu śmierci, ale tu… - wyznała gwiazda.

Kto mówi prawdę?

Podobną wizję miała także polska tarocistka, Anna Kempista. Już jakiś czas temu kobieta wyznała, że Putin nie umrze we własnym łóżku. Wizjonerka dodała także, że prawdopodobnie prezydent Rosji straci także swoją posiadłość, którą ktoś wysadzi w powietrze.

Innego zdania jest natomiast najsławniejszy polski wizjoner, Krzysztof Jackowski. Jasnowidz uważa, że Putin umrze z przyczyn naturalnych, w 2024 roku.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL "ŻYCIE POLSKA": ZASKAKUJĄCA SYTUACJA NA ANTENIE POLSAT NEWS. DZIENNIKARZE POSTANOWILI WYKORZYSTAĆ SŁOWA AMBASADORA ROSJI W POLSCE PRZECIW NIEMU. CZY BĘDZIE ODPOWIEDŹ

PRZYPOMNIJ SOBIE: EMERYCI I RENCIŚCI MAJĄ SZANSĘ NA DODATKOWE SPORE PIENIĄDZE! WIADOMO JUŻ, KTO MOŻE LICZYĆ NA SOLIDNY ZASTRZYK GOTÓWKI. TRZEBA SPEŁNIAĆ PEWNE WARUNKI

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH SENIORÓW W POLSCE! TRZEBA SIĘ MOCNO POSPIESZYĆ, ABY NIE STRACIĆ PIENIĘDZY. TYLKO KILKA DNI ZOSTAŁO NA ZŁOŻENIE WNIOSKU

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL”: WIADOMO JUŻ, JAK UKŁADA SIĘ ŻYCIE KATARZYNY CICHOPEK I MARCINA HAKIELA PO ROZSTANIU. TANCERZ DOSKONALE SIĘ BAWI, A AKTORKA ZAMILKŁA. CO SIĘ DZIEJE