Rozpad związku Beaty Tadli i Jarosława Kreta należał chyba do najgłośniejszych rozpadów w historii polskiego show – biznesu. Warto przypomnieć, że dziennikarz powiedział przed kamerami o rozstaniu mimo, że nie wiedziała o tym sama Beata Tadla.

Kolejne problemy

Jak podaje portal Pomponik, jakiś czas temu Jarosław Kret zdecydował się na wytoczenie pozwu przeciwko byłej ukochanej. Powodem jest bowiem segment, który mieści się na warszawskim Wawrze i w którym para mieszkała przez dwa lata od 2016 roku.

Po ogłoszeniu rozpadu, Jarosław Kret wyprowadził się z domu, a teraz chce, aby Beata Tadla spłaciła jego wkład, który poświęcony został na zakup segmentu oraz jego urządzenie. Segment został wyceniony na około milion złotych.

To będzie kosztować sporo nerwów

Tygodnik „Na żywo” informuje, że byli zakochani są już po pierwszej rozprawie sądowej w sprawie domu. Okazuje się, że szczególnie mocno sytuację przeżywa Beata Tadla.

- Emocje sięgają zenitu. Już za kilka dni, 10 maja, byli partnerzy spotkają się w sądzie. To już ich druga rozprawa. Pierwsza odbyła się online, stawiły się na niej strony i ich pełnomocnicy. Teraz czas na kolejną – donosi magazyn.

Znajomi i bliscy gwiazdy martwią się o jej zdrowie i życie. Jakiś czas temu Beata Tadla przeszła udar, a kilka miesięcy temu miała podejrzenie zapaści. Wiele osób zaznacza, że zdrowie jest najważniejsze i warto odpuścić niepotrzebny stres.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL "ŻYCIE POLSKA": NAJNOWSZE DONIESIENIA O RUCHACH ROSJAN NA UKRAINIE. WEDŁUG INFORMACJI USA ŻOŁNIERZE ROSYJSCY PRZYSTĄPILI DO OFENSYWY. JAKIE SĄ SZANSE NA ICH WYGRANĄ

PRZYPOMNIJ SOBIE: PO BLISKO TRZECH DEKADACH MARIANNA DUFEK ZDRADZIŁA WIELKI SEKRET MAŁŻEŃSTWA Z KAMILEM DURCZOKIEM. DZIENNIKARKA PODZIELIŁA SIĘ WSPOMNIENIAMI ZE ŚLUBU

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH SENIORÓW W POLSCE! TRZEBA SIĘ MOCNO POSPIESZYĆ, ABY NIE STRACIĆ PIENIĘDZY. TYLKO KILKA DNI ZOSTAŁO NA ZŁOŻENIE WNIOSKU

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL”: WIADOMO JUŻ, JAK UKŁADA SIĘ ŻYCIE KATARZYNY CICHOPEK I MARCINA HAKIELA PO ROZSTANIU. TANCERZ DOSKONALE SIĘ BAWI, A AKTORKA ZAMILKŁA. CO SIĘ DZIEJE