Przez wiele lat Szymona Hołownię znaliśmy z roli prezentera. Celebryta zdobył popularność między innymi dzięki programowi „Mam Talent”, który prowadził wspólnie z Marcinem Prokopem.

Niedawno rozpoczął polityczną karierę

Jakiś czas temu Szymon Hołownia zainteresował się także polityką. Jest założycielem, a zarazem przewodniczącym partii Polska 2050. Ostatnio gwiazdor startował także w wyborach prezydenckich.

Szymon Hołownia jest także niezwykle dumny ze swojej rodziny. W 2016 roku wziął ślub z Urszulą, którą poznał podczas nagrywania jednego z materiałów dla stacji TVN. Małżonkowie są szczęśliwymi rodzicami Marysi i Elżbiety.

Hołownia obawia się o żonę

Jak podaje portal Jastrząb Post, ostatnio wyszło na jaw, że żona Szymona Hołowni jest zawodowym żołnierzem w stopniu kapitana, a także jest pilotem myśliwca MIG-29. Ostatnio polityk wyjawił, że obawia się o los swojej żony.

- Jasne, że nie chcę, by żona poszła na wojnę, ale nie mogę tego nie zakładać. Gdy ją poznałem, wiedziałem przecież, że jest żołnierzem. Ula jest kapitanem sił powietrznych, dowódcą klucza, ma ludzi pod sobą, ale i nad sobą, otrzymuje rozkaz i leci – wyznał Hołownia.

Podczas rozmowy z magazynem Wprost, Szymon Hołownia wyznał także, że niezwykle boi się o żonę, a także podziwia ja i wszystkich jej kolegów i koleżanki za niezwykłą odwagę i gotowość do obrony ojczyzny.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL "ŻYCIE POLSKA": ZASKAKUJĄCA SYTUACJA NA ANTENIE POLSAT NEWS. DZIENNIKARZE POSTANOWILI WYKORZYSTAĆ SŁOWA AMBASADORA ROSJI W POLSCE PRZECIW NIEMU. CZY BĘDZIE ODPOWIEDŹ

PRZYPOMNIJ SOBIE: EMERYCI I RENCIŚCI MAJĄ SZANSĘ NA DODATKOWE SPORE PIENIĄDZE! WIADOMO JUŻ, KTO MOŻE LICZYĆ NA SOLIDNY ZASTRZYK GOTÓWKI. TRZEBA SPEŁNIAĆ PEWNE WARUNKI

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH SENIORÓW W POLSCE! TRZEBA SIĘ MOCNO POSPIESZYĆ, ABY NIE STRACIĆ PIENIĘDZY. TYLKO KILKA DNI ZOSTAŁO NA ZŁOŻENIE WNIOSKU

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL”: WIADOMO JUŻ, JAK UKŁADA SIĘ ŻYCIE KATARZYNY CICHOPEK I MARCINA HAKIELA PO ROZSTANIU. TANCERZ DOSKONALE SIĘ BAWI, A AKTORKA ZAMILKŁA. CO SIĘ DZIEJE