Agnieszka Mazurek była niezwykle utalentowaną i ambitną, młodą gwiazdą. Jej śmierć przyszła zdecydowanie zbyt wcześnie. Kobieta miała zaledwie 33 lata.

Miała przed sobą całe życie!

Jak przypomina portal Super Express, już w 2000 roku początkująca wokalistka związała się ze studiem nagrań Moc – Art., które to znajduje się w Zduńskiej Woli. Po czternastu latach ciężkiej pracy nad swoim talentem, Agnieszka Mazurek została wokalistką znanego zespołu Lider Dance. Tam występowała u boku Marcina Tomczyka i Marcina Madajskiego.

Dodatkowo Agnieszka Mazurek rozwijała się zawodowo. Uczyła bowiem języka angielskiego w jednej ze szkół w Sieradzu, a w Zduńskiej Woli była właścicielką swojej szkoły językowej dla dzieci.

Fani nie mogą uwierzyć w to, co się stało

Niestety, niedawno członkowie zespołu Lider Dance przekazali wstrząsającą wiadomość. Młoda kobieta nagle zmarła. Muzycy wyznali, że nie mogą w to uwierzyć i niezwykle brakuje im Agnieszki.

Okazuje się, że sprawą śmierci Agnieszki Mazurek zajęła się prokuratura, bowiem okoliczności w jakich zmarła kobieta nie są do końca jasne.

– Jej ciało zostało znalezione w miejscu zamieszkania. Wszczęliśmy postępowanie wyjaśniające w sprawie samobójczej śmierci. Do zgonu nie przyczyniły się osoby trzecie – zaznaczyła prokurator z Prokuratury Okręgowej w Sieradzu – Jolanta Szkilnik.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL "ŻYCIE POLSKA": ZASKAKUJĄCA SYTUACJA NA ANTENIE POLSAT NEWS. DZIENNIKARZE POSTANOWILI WYKORZYSTAĆ SŁOWA AMBASADORA ROSJI W POLSCE PRZECIW NIEMU. CZY BĘDZIE ODPOWIEDŹ

PRZYPOMNIJ SOBIE: EMERYCI I RENCIŚCI MAJĄ SZANSĘ NA DODATKOWE SPORE PIENIĄDZE! WIADOMO JUŻ, KTO MOŻE LICZYĆ NA SOLIDNY ZASTRZYK GOTÓWKI. TRZEBA SPEŁNIAĆ PEWNE WARUNKI

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH SENIORÓW W POLSCE! TRZEBA SIĘ MOCNO POSPIESZYĆ, ABY NIE STRACIĆ PIENIĘDZY. TYLKO KILKA DNI ZOSTAŁO NA ZŁOŻENIE WNIOSKU

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL”: WIADOMO JUŻ, JAK UKŁADA SIĘ ŻYCIE KATARZYNY CICHOPEK I MARCINA HAKIELA PO ROZSTANIU. TANCERZ DOSKONALE SIĘ BAWI, A AKTORKA ZAMILKŁA. CO SIĘ DZIEJE