W życiu Antka Królikowskiego ostatnio bardzo dużo się dzieje. Aktor nie znika z pierwszych stron gazet i stron internetowych. Na początku było to związane ze zdradą, jakiej dopuścił się, kiedy jego żona była w ciąży.

Wiadomo, na co choruje aktor

Niedawno głośno było także na temat walk MMA, w których wystąpić miały osoby przebrane za Wołodymyra Zełenskiego i Władimira Putina. Pomysł ten nie spodobał się jednak szerokiemu gronu społeczeństwa i Antek Królikowski szybko się z niego wycofał.

Jak podaje portal Jastrząb Post, ostatnio aktor widziany był w jednym z warszawskich szpitali. Antek Królikowski już wcześniej zaznaczał, że musi zadbać o swoje zdrowie, jednak brak było dokładnych informacji na temat choroby celebryty. Teraz wszystko stało się jasne.

Poważna choroba

Podczas siódmego odcinka programu „Przez Atlantyk” aktor wyznał, że choruje na stwardnienie rozsiane. To bardzo ciężka i postępująca choroba neurologiczna.

- Zaczęło się wszystko od tego, że w 2016 roku zostałem poproszony w programie rozrywkowym. Pamiętam, na scenie nagle poczułem, że gdzieś z trzewi wychodzi coś do gardła aż do samego mózgu. Paraliż na całej lewej stronie twarzy. 6 grudnia na Mikołaja dostałem taki prezent w postaci diagnozy SM, czyli stwardnienie rozsiane. Nieuleczalna choroba centralnego układu nerwowego – wyznał aktor.

Antek Królikowski zaznacza jednak, że stara się żyć normalnie i co miesiąc przechodzi leczenie szpitalne, które pomaga mu wygasić ogniska choroby. Aktor dodał, że chce pokazać innym, iż mimo choroby można żyć normalnie i spełniać marzenia!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL "ŻYCIE POLSKA": ZASKAKUJĄCA SYTUACJA NA ANTENIE POLSAT NEWS. DZIENNIKARZE POSTANOWILI WYKORZYSTAĆ SŁOWA AMBASADORA ROSJI W POLSCE PRZECIW NIEMU. CZY BĘDZIE ODPOWIEDŹ

PRZYPOMNIJ SOBIE: EMERYCI I RENCIŚCI MAJĄ SZANSĘ NA DODATKOWE SPORE PIENIĄDZE! WIADOMO JUŻ, KTO MOŻE LICZYĆ NA SOLIDNY ZASTRZYK GOTÓWKI. TRZEBA SPEŁNIAĆ PEWNE WARUNKI

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH SENIORÓW W POLSCE! TRZEBA SIĘ MOCNO POSPIESZYĆ, ABY NIE STRACIĆ PIENIĘDZY. TYLKO KILKA DNI ZOSTAŁO NA ZŁOŻENIE WNIOSKU

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL”: WIADOMO JUŻ, JAK UKŁADA SIĘ ŻYCIE KATARZYNY CICHOPEK I MARCINA HAKIELA PO ROZSTANIU. TANCERZ DOSKONALE SIĘ BAWI, A AKTORKA ZAMILKŁA. CO SIĘ DZIEJE