Od stycznia w Telewizji Polskiej emitowany jest nowy program – „Zacznij od nowa”. W poszczególnych odcinkach przedstawiane są historie kobiet, które mają za sobą traumatyczne przeżycia. Ekspertkami, które doradzają bohaterkom programu jest Aleksandra Kostka i Kalina Ber Sira.

Nowy program budzi kontrowersje

Podczas programu uczestniczki mogą opowiedzieć o swoich traumach, co w znacznym stopniu pomaga im zacząć od nowa. Dodatkowo kobiety przechodzą także metamorfozy, pod czujnym okiem ekspertów modowych, kosmetologów oraz kosmetyczek.

Jak podaje portal Jastrząb Post, w ostatnim odcinku ekspertki popełniły ogromną wpadkę, co zauważone zostało nawet przez widzów programu. Podczas oceny jednej z bohaterek nie zostawiły bowiem na niej suchej nitki! To bardzo nieprofesjonalne zachowanie!

Stylista postanowił zareagować na słowa kobiet

- Sesja zdjęciowa troszkę mankamentów wyłowiła więcej, niż nam powiedziała Ula. Ula nie widzi w sobie mankamentów. Ja widzę bardzo dużo. Pierwsza rzecz – jest otyła i to nie jest minus trzy a plus dziesięć – mówiła jedna z prowadzących.

- Talii nie ma. W ogóle. Jest brzuch, który bardzo ładnie ukryty jest w bieliźnie. Ale umówmy się, wyjdzie na plażę i będzie cała prawda. Naga prawda! – dodała natomiast druga.

Całą sprawę nagłośnił Adam Chowański – jeden ze stylistów. Mężczyzna zgłosił zachowanie ekspertek do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Stylista zaznaczył, że podczas programu miało miejsce obrażanie kobiety, a także jej zawstydzanie i naruszenie samoakceptacji. Jaki będzie zatem finał sprawy?

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT

PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL” PISAŁ RÓWNIEŻ O: FENOMENALNA PRZEMIANA DOMINIKI GROSICKIEJ. ŻONA SPORTOWCA WYGLĄDA WRĘCZ OLŚNIEWAJĄCO. WSZYSTKO TO ZA SPRAWĄ JEDNEJ MAŁEJ ZMIANY W WYGLĄDZIE

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH SENIORÓW W POLSCE! TRZEBA SIĘ MOCNO POSPIESZYĆ, ABY NIE STRACIĆ PIENIĘDZY. TYLKO KILKA DNI ZOSTAŁO NA ZŁOŻENIE WNIOSKU

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL”: WIADOMO JUŻ, JAK UKŁADA SIĘ ŻYCIE KATARZYNY CICHOPEK I MARCINA HAKIELA PO ROZSTANIU. TANCERZ DOSKONALE SIĘ BAWI, A AKTORKA ZAMILKŁA. CO SIĘ DZIEJE