Według informacji przekazanych przez portal Jastrząb Post, ostatnio Anna Kalata pojawiła się na XV Gali Polish Businesswoman Awards. Jej wygląd olśnił wiele osób! Była minister przeszła niesamowitą metamorfozę!

To był najlepszy czas na zmiany!

Okazuje się, że po raz pierwszy była polityczka zadecydowała o konieczności zmian, które muszą zajść w jej życiu, kiedy podróżowała po Indiach.

- Pojechałam tam z oficjalną wizytą, jeszcze jako Minister Pracy i Polityki Społecznej. Odnalazłam tam brakującą cząstkę mojej własnej duszy. I ona była tym katalizatorem, tym zapłonem do zmian. W Delhi, w 45-stopniowym upale poczułam, jak mi ciążą te kilogramy, to bycie kimś, kim wewnętrznie już nie jestem. (…) Tam stwierdziłam, że muszę zrobić jakiś pierwszy krok, aby móc znowu czuć się ze sobą dobrze – wyznała kobieta.

Kobieta rozwija wiele zainteresowań!

Wtedy też Anna Kalata zrzuciła około 40 kilogramów! Dodatkowo zmieniła swoją fryzurę. Zachwycała wyglądem na każdym kroku. Minister wzięła nawet udział w „Tańcu z Gwiazdami”, a po zakończeniu nagrań zniknęła z mediów i skupiła się na rozwoju swojego biznesu.

Obecnie Anna Kalata prowadzi własną firmę, a także jest wiceprezeską Indyjsko – Polskiej Izby Przemysłowo – Handlowej. Kobieta nadal stroni od mediów, ale ostatnio zdecydowała się wystąpić w „Dzień Dobry TVN”.

Podczas rozmowy wyznała, że trudno jej wyleczyć się całkowicie z polityki i nieustannie obserwuje to, co dzieje się na polskiej scenie politycznej. Co więcej, kobieta wyjawiła, że uczy się jak być „preppersem”. Jak zaznacza, jest to osoba, która gotowa jest żyć bez Internetu, mediów czy nawet światła. Jak zaznacza Anna Kalata, w obecnej sytuacji politycznej na świecie, może się to okazać niezwykle pomocne.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT

PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL” PISAŁ RÓWNIEŻ O: FENOMENALNA PRZEMIANA DOMINIKI GROSICKIEJ. ŻONA SPORTOWCA WYGLĄDA WRĘCZ OLŚNIEWAJĄCO. WSZYSTKO TO ZA SPRAWĄ JEDNEJ MAŁEJ ZMIANY W WYGLĄDZIE

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH SENIORÓW W POLSCE! TRZEBA SIĘ MOCNO POSPIESZYĆ, ABY NIE STRACIĆ PIENIĘDZY. TYLKO KILKA DNI ZOSTAŁO NA ZŁOŻENIE WNIOSKU

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL”: WIADOMO JUŻ, JAK UKŁADA SIĘ ŻYCIE KATARZYNY CICHOPEK I MARCINA HAKIELA PO ROZSTANIU. TANCERZ DOSKONALE SIĘ BAWI, A AKTORKA ZAMILKŁA. CO SIĘ DZIEJE