18 lutego w mediach pojawiła się informacja o śmierci Witolda Paszta, muzyka znanego w całej Polsce. Tragiczne wieści przekazały córki lidera grupy VOX.

Ostatnie pożegnanie artysty

Jak podaje portal Pomponik, ostatnie pożegnanie Witolda Paszta odbyło się miesiąc później, dokładnie 18 marca. Rodzina znanego muzyka zwróciła się z ogromną prośbą do wszystkich, którzy przybyli na ceremonię, aby nie rejestrować uroczystości i nie publikować nagrań, ani też zdjęć w sieci.

Okazuje się jednak, że nie wszyscy postanowili zastosować się do prośby rodziny. Zdjęcia i nagrania z pogrzebu udostępnił bowiem Rafał Brzozowski. Co więcej, relację z ostatniego pożegnania artysty zamieścił także Super Express.

Reporterzy magazynu ukazali między innymi chwilę, kiedy zrozpaczona rodzina opłakiwała Witolda Paszta nad trumną. Wśród członków rodziny zabrakło jednak mamy artysty.

Ciężki czas dla pani Aldony

- Pani Aldona nie miała siły, jest schorowana, ale pojawiła się, by pożegnać syna. Był dla niej przygotowany wózek, ale postanowiła iść pieszo. Pomagała jej wnuczka. Jednak matczyny ból był tak wielki, że kobieta nie była w stanie uczestniczyć w pochówku na cmentarzu – wyjawiła osoba z bliskiego otoczenia rodziny.

Mama Witolda Paszta ma 98 lat i przeżyła niewyobrażalną tragedię, bowiem muzyk był już drugim dzieckiem, które pochowała. Wcześniej musiała pożegnać swoją ukochaną córkę. Syn był dla niej niewyobrażalnym wsparciem. Mieszkali obok siebie i codziennie się odwiedzali. Nie da się zatem ukryć, że śmierć Witolda Paszta to dla pani Aldony ogromna tragedia.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT

PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL” PISAŁ RÓWNIEŻ O: FENOMENALNA PRZEMIANA DOMINIKI GROSICKIEJ. ŻONA SPORTOWCA WYGLĄDA WRĘCZ OLŚNIEWAJĄCO. WSZYSTKO TO ZA SPRAWĄ JEDNEJ MAŁEJ ZMIANY W WYGLĄDZIE

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH SENIORÓW W POLSCE! TRZEBA SIĘ MOCNO POSPIESZYĆ, ABY NIE STRACIĆ PIENIĘDZY. TYLKO KILKA DNI ZOSTAŁO NA ZŁOŻENIE WNIOSKU

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL”: WIADOMO JUŻ, JAK UKŁADA SIĘ ŻYCIE KATARZYNY CICHOPEK I MARCINA HAKIELA PO ROZSTANIU. TANCERZ DOSKONALE SIĘ BAWI, A AKTORKA ZAMILKŁA. CO SIĘ DZIEJE