W ostatnim czasie praktycznie we wszystkich mediach mogliśmy przeczytać o głośnym rozstaniu Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego. Para nie przetrwała próby czasu i dawne uczucie powoli wygasało.

Jak radzą sobie po rozstaniu?

O rozstaniu było w sieci głośno już od paru miesięcy, jednak dopiero po pewnym czasie oficjalnie potwierdziła je Adriana Kalska. Aktorka zamieściła krótkie oświadczenie na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Jak jednak zaznacza portal Jastrząb Post, pomimo tego, że aktorzy nie są już ze sobą w realnym życiu, to nadal wiążę ich praca. W serialu „M jak miłość” grają bowiem małżeństwo. Wiele osób miało wątpliwości co do tego, jak poradzą sobie z tą kwestią.

Informator zdradził, jak wygląda współpraca na planie

Jeden z informatorów portalu Super Express wyjawił, jak faktycznie wygląda obecna relacja Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego. Okazuje się, że wcale nie jest tak kolorowo, jak obiecywali po rozstaniu.

- W przerwie między zdjęciami nie rozmawiają ze sobą, unikają wspólnego spędzania czasu, co widać na zdjęciach zamieszczanych na profilach społecznościowych. Mają wspólne dni zdjęciowe, ale poza ujęciami, gdy gasną kamery, unikają się jak ognia – zaznaczył informator.

Nie da się ukryć, że taka sytuacja nie jest łatwa dla aktorów. Mimo prywatnych nieporozumień, w pracy muszą oni bowiem zachować profesjonalizm, nawet podczas namiętnych scen łóżkowych. To wymaga od nich wielu poświęceń.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT

PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL” PISAŁ RÓWNIEŻ O: FENOMENALNA PRZEMIANA DOMINIKI GROSICKIEJ. ŻONA SPORTOWCA WYGLĄDA WRĘCZ OLŚNIEWAJĄCO. WSZYSTKO TO ZA SPRAWĄ JEDNEJ MAŁEJ ZMIANY W WYGLĄDZIE

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH SENIORÓW W POLSCE! TRZEBA SIĘ MOCNO POSPIESZYĆ, ABY NIE STRACIĆ PIENIĘDZY. TYLKO KILKA DNI ZOSTAŁO NA ZŁOŻENIE WNIOSKU

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL”: NIEWIELE OSÓB WIE O TYM, JAK ŻYJE KRZYSZTOF PRUSIK, ZWYCIĘZCA 3. EDYCJI „THE VOICE SENIOR”. ARTYSTA MIESZKA NA BEMOWIE. ZAPROSIŁ KAMERY DO MIESZKANIA