Jak przypomina portal Pomponik, wczoraj w Turcji zorganizowane zostało spotkanie ministrów spraw zagranicznych Ukrainy oraz Rosji – Dmytra Kułeby oraz Siergieja Ławrowa. W negocjacje zaangażowany był także Mevlut Cavusoglu – szef dyplomacji Turcji.

Stacja Polsat News przerwała nadawanie konferencji

Niestety, rozmowy nie przyniosły oczekiwanego efektu. Po turze negocjacji, obaj ministrowie wzięli udział w konferencji prasowej. Ich wypowiedzi były transmitowane przez największe polskie stacje telewizyjne.

Podczas konferencji prasowej ministra spraw zagranicznych Rosji padły słowa, z którymi nikt nie chce się zgodzić. Siergiej Ławrow powiedział bowiem, że "My nie chcemy atakować żadnych innych państw. Ukrainy nie atakowaliśmy".

Mocne słowa gwiazdy

Wypowiedź polityka tak mocno zirytowała dziennikarzy Polsat News. W wyniku czego przerwano dalszą transmisję, a Igor Sokołowski – prowadzący w tym czasie program zaznaczył, że cierpliwość każdego ma swoje granice.

Na całą sprawę zareagowała także znana polska milionerka, Agnieszka Woźniak – Starak. Gwiazda skomentowała całą sprawę na swoim Instagramie, gdzie zamieściła dosadny komentarz w stronę rosyjskiego polityka.

- Brawo Polsat News. Naprawdę trudno pogodzić się z tym, że świat jest bezsilny wobec takich suk***ynów... – napisała celebrytka.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT

PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL” PISAŁ RÓWNIEŻ O: FENOMENALNA PRZEMIANA DOMINIKI GROSICKIEJ. ŻONA SPORTOWCA WYGLĄDA WRĘCZ OLŚNIEWAJĄCO. WSZYSTKO TO ZA SPRAWĄ JEDNEJ MAŁEJ ZMIANY W WYGLĄDZIE

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH SENIORÓW W POLSCE! TRZEBA SIĘ MOCNO POSPIESZYĆ, ABY NIE STRACIĆ PIENIĘDZY. TYLKO KILKA DNI ZOSTAŁO NA ZŁOŻENIE WNIOSKU

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL”: NIEWIELE OSÓB WIE O TYM, JAK ŻYJE KRZYSZTOF PRUSIK, ZWYCIĘZCA 3. EDYCJI „THE VOICE SENIOR”. ARTYSTA MIESZKA NA BEMOWIE. ZAPROSIŁ KAMERY DO MIESZKANIA