Nie da się ukryć, że małżeństwo Marii Winiarskiej i Wiktora Zborowskiego jest uważane, za jedno z najbardziej zgranych małżeństw w polskim show – biznesie. Aktorzy poznali się w 1969 roku, kiedy obije jeszcze studiowali.

Czy to koniec sielanki?

Jak jednak podaje portal „Na żywo” wiele wskazuje na to, że dobre czasy w życiu znanego małżeństwa to już przeszłość. Okazuje się bowiem, że oboje podjęli decyzję o spędzeniu najbliższych wakacji oddzielnie mimo, że do tej pory było to nie do pomyślenia!

Jak podają portale, Maria Winiarska ma wybrać się z koleżankami na Mazury, natomiast znany aktor zamierza jechać nad polskie morze, aby poświęcić się grze w golfa.

O co chodzi?

Portal Pomponik podaje, że wiele wskazuje na to, iż niejasności w małżeństwie zaczęły pojawiać się od kiedy Maria Winiarska, pod wpływem swoich córek, założyła konto na Instagramie. Wiktor Zborowski nie jest bowiem zadowolony z działalności swojej żony w sieci. Aktorowi szczególnie nie podoba się fakt, że zdjęcia jego żony są komentowane przez obcych mężczyzn.

- Uwierzyłam w siebie, zaczęłam się sobie podobać. Sama tego nie rozumiem. Schudłam 15 kilo. Mam poczucie że przeżywam drugą młodość. Kochanka nie mam, mimo, że na Instagramie mam duże branie – opowiadała jakiś czas temu Maria Winiarska, podczas rozmowy z dziennikarzami „Na żywo”.

Czy to tylko chwilowy kryzys w małżeństwie? Miejmy nadzieję, że oddzielne wyjazdy i złapanie nieco dystansu, pozwolą zażegnać tę sytuację.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT

PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL” PISAŁ RÓWNIEŻ O: FENOMENALNA PRZEMIANA DOMINIKI GROSICKIEJ. ŻONA SPORTOWCA WYGLĄDA WRĘCZ OLŚNIEWAJĄCO. WSZYSTKO TO ZA SPRAWĄ JEDNEJ MAŁEJ ZMIANY W WYGLĄDZIE

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH SENIORÓW W POLSCE! TRZEBA SIĘ MOCNO POSPIESZYĆ, ABY NIE STRACIĆ PIENIĘDZY. TYLKO KILKA DNI ZOSTAŁO NA ZŁOŻENIE WNIOSKU

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL”: NIEWIELE OSÓB WIE O TYM, JAK ŻYJE KRZYSZTOF PRUSIK, ZWYCIĘZCA 3. EDYCJI „THE VOICE SENIOR”. ARTYSTA MIESZKA NA BEMOWIE. ZAPROSIŁ KAMERY DO MIESZKANIA