Nie da się ukryć, że Kuba Wojewódzki to jeden z najbardziej kontrowersyjnych dziennikarzy w naszym kraju. Mężczyzna już niejednokrotnie szokował swoim zachowaniem. Okazuje się, że i tym razem nie było inaczej, bowiem to, co powiedział na antenie, wprowadziło fanów w osłupienie.

Co tym razem szykuje dla swoich fanów?

Jak podaje portal Interia, ostatnio podczas wizyty w programie „Dzień Dobry TVN”, Kuba Wojewódzki wyznał, że będzie ojcem!

- Zostanę ojcem, ale nie w tym programie, tylko w realu. Zdecydowałem, że powiem to w najbardziej plotkarskim programie – zaznaczył dziennikarz.

Wiele osób twierdzi jednak, że Wojewódzkiemu chodziło zapewne o nowy program, jego autorstwa. Dziennikarz nie rozwiał jednak wątpliwości widzów.

Wiele partnerek dziennikarza

Plotki wskazują, że obecnie Kuba Wojewódzki związany jest z 22 – letnią studentką medycyny. Do tej pory sam nie potwierdził jednak tych informacji. Nawet jeśli publikuje zdjęcia swoich partnerek na Instagramie, to robi to w taki sposób, aby nie można było poznać ich tożsamości.

Wiadomo jednak, że dziennikarz często zmienia partnerki. Przez długi czas pozostawał w związku z Anną Muchą. Następnie był związany z modelką – Renatą Kaczoruk.

Wśród partnerek Wojewódzkiego można także wymienić Natalię Lesz, Kasię Sowińską czy Justynę Ekert. Jednak jak donoszą media, to tylko bardzo okrojona lista wybranek znanego dziennikarza.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT

PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL” PISAŁ RÓWNIEŻ O: FENOMENALNA PRZEMIANA DOMINIKI GROSICKIEJ. ŻONA SPORTOWCA WYGLĄDA WRĘCZ OLŚNIEWAJĄCO. WSZYSTKO TO ZA SPRAWĄ JEDNEJ MAŁEJ ZMIANY W WYGLĄDZIE

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH SENIORÓW W POLSCE! TRZEBA SIĘ MOCNO POSPIESZYĆ, ABY NIE STRACIĆ PIENIĘDZY. TYLKO KILKA DNI ZOSTAŁO NA ZŁOŻENIE WNIOSKU

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL”: NIEWIELE OSÓB WIE O TYM, JAK ŻYJE KRZYSZTOF PRUSIK, ZWYCIĘZCA 3. EDYCJI „THE VOICE SENIOR”. ARTYSTA MIESZKA NA BEMOWIE. ZAPROSIŁ KAMERY DO MIESZKANIA