Portal Pomponik przekazał ostatnie doniesienia, jakie na swoim Twitterze zamieścił Janusz Korwin – Mikke. Znany polityk twierdzi, że 18 – letni mężczyzna, który jest jego asystentem, to syn aktora i reżysera – Jana Machulskiego.

Nikt do tej pory o tym nie wiedział!

- Najwyraźniej odziedziczył zdolności do zajmowania się filmem. Ale ja się kulturą nie zajmuję, od tego mam żonę – napisał polityk na swoim Twitterze.

Dziennikarze portalu Pomponik postanowili sprawdzić prawdę na ten temat. W tym celu skontaktowali się z samym Wojciechem Machulskim. Młody mężczyzna potwierdził, że faktycznie jest synem znanego aktora.

Wojciech Machulski bardzo dobrze wspomina czas spędzony z ojcem

Dodatkowo, mama Wojciecha Machulskiego także jest aktorką. 18 – latek dodał, że jego ojciec zmarł, gdy on miał zaledwie nieco ponad pięć lat. Mimo tego pamięta, że miał z ojcem bardzo mocne i bardzo dobre wspomnienia.

Wojciech Machulski wyznał, że spędzał z ojcem bardzo dużo czasu. Pamięta wspólne wyjazdy i święta. Zaznaczył, że ma ogromny sentyment do tamtych czasów.

18 – latek jest obecnie studentem w Szkole Głównej Handlowej, a dodatkowo pracuje jako asystent społeczny Janusza Korwina – Mikke. Jest także zaangażowany w kierowanie młodzieżówką partii KORWiN.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT

PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL” PISAŁ RÓWNIEŻ O: FENOMENALNA PRZEMIANA DOMINIKI GROSICKIEJ. ŻONA SPORTOWCA WYGLĄDA WRĘCZ OLŚNIEWAJĄCO. WSZYSTKO TO ZA SPRAWĄ JEDNEJ MAŁEJ ZMIANY W WYGLĄDZIE

Portal "Życie Polska" pisał również: ADAM MAŁYSZ UJAWNIŁ COŚ NAPRAWDĘ PORAŻAJĄCEGO. LEGENDARNY SKOCZEK ZASKOCZYŁ WSZYSTKICH ZDJĘCIAMI NA INSTAGRAMIE. IŚCIE NIESPOTYKANE WARUNKI W HOTELU

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KRYSTYNA JANDA WE WZRUSZAJĄCYCH WSPOMNIENIACH O BARBARZE KRAFFTÓWNIE. AKTORKA OPOWIEDZIAŁA O OSTATNICH CHWILACH. WYSZŁY NA JAW WIEŚCI O JEJ CHOROBIE