Ostatnio Agata Buzek i Jacek Braciak byli nieustannie obecni na pierwszych stronach gazet oraz portali internetowych. Okazuje się bowiem, że para przechodziła dość poważny kryzys.

Co wydarzyło się w życiu popularnej pary?

Jak podaje portal Pomponik, po zdjęciach do filmu „Moje wspaniałe życie” wrócili oddzielnie. Agata Buzek udała się na swoją działkę pod Warszawą, natomiast Jacek Braciak wrócił do mieszkania w stolicy.

Co więcej, kobieta samotnie spędziła także swoje 45. urodziny. Z tej okazji postanowiła wyjechać do Paryża, bowiem miała tam miejsce premiera sztuki, w której zagrała.

Wygląda na to, że kryzys jest już za nimi!

Wszystko wskazuje jednak na to, że kryzys w związku został już zażegnany i wszystko wróciło do normy! Na łamach „Twojego Imperium” można bowiem dostrzec zdjęcie gwiazd, kiedy to spacerują po ulicach stolicy i wyglądają na szczęśliwych!

- Wspólna praca i życie nie są łatwe, szczególnie dla aktorów, których głównym narzędziem pracy są emocje – wyjawiła przyjaciółka Agaty Buzek, podczas rozmowy z dziennikarzami tygodnika „Na żywo”.

Nie da się ukryć, że w każdym związku dochodzi do zgrzytów. Najważniejsze jest jednak, aby potrafić dogadać się z drugą osobą w każdej sytuacji i wspólnie osiągnąć kompromis.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT

PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL” PISAŁ RÓWNIEŻ O: FENOMENALNA PRZEMIANA DOMINIKI GROSICKIEJ. ŻONA SPORTOWCA WYGLĄDA WRĘCZ OLŚNIEWAJĄCO. WSZYSTKO TO ZA SPRAWĄ JEDNEJ MAŁEJ ZMIANY W WYGLĄDZIE

Portal "Życie Polska" pisał również: ADAM MAŁYSZ UJAWNIŁ COŚ NAPRAWDĘ PORAŻAJĄCEGO. LEGENDARNY SKOCZEK ZASKOCZYŁ WSZYSTKICH ZDJĘCIAMI NA INSTAGRAMIE. IŚCIE NIESPOTYKANE WARUNKI W HOTELU

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KRYSTYNA JANDA WE WZRUSZAJĄCYCH WSPOMNIENIACH O BARBARZE KRAFFTÓWNIE. AKTORKA OPOWIEDZIAŁA O OSTATNICH CHWILACH. WYSZŁY NA JAW WIEŚCI O JEJ CHOROBIE