Dawid Podsiadło to wokalista, który niewątpliwie może pochwalić się wieloma sukcesami w swojej karierze. Jego utwory biją rekordy słuchalności, bilety na koncerty wyprzedają się w kilka chwil, a oprócz tego muzyk jest uwielbiany za swoje poczucie humoru!

Dawid Podsiadło ma ogromne serce!

Nie da się ukryć, że oprócz ogromnego talentu, Dawid Podsiadło ma także równie ogromne serce! Muzyk już niejednokrotnie włączał się w różnorodne akcje charytatywne. I tym razem nie mogło być inaczej!

Od wielu lat Dawid Podsiadło aktywnie włącza się w pomoc Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. W tym roku miał jednak niecodzienny pomysł na uzbieranie sporej kwoty, którą przekaże fundacji.

Jak informuje portal Jastrząb Post, Dawid Podsiało postanowił bowiem upiec trzy serniki á la Podsiadło, które przekazał na licytację. Nie spodziewał się chyba jednak, że ciasta osiągną tak ogromną popularność!

Jaka będzie ostateczna kwota, za którą wylicytowane zostaną serniki?

Aukcja kończy się już dziś, więc z tego powodu Dawid Podsiadło opublikował wczoraj wpis na swoim Instagramie, aby zachęcić fanów do dalszej licytacji!

- Zachęcam do licytacji, bo choć cena wydaje się wygórowana to tak naprawdę okazja: – Serniki są przypominam trzy, więc przy obecnej kwocie wychodzi ok 10 tysięcy zł za jeden – Zakładając, że każdy można pokroić na 10 dużych lub 20 małych kawałków wychodzi 500 zł za obcowanie z naprawdę dobrym i popularnym sernikiem – napisał muzyk w swoim poście.

Obecnie serniki wylicytowane są na 30 900 złotych! Do końca licytacji zostało jeszcze niecałe 10 godzin. Czy ich cena wzrośnie?

Jak informował portal "Życie PL": NIESAMOWITA SYTUACJA MIAŁA MIEJSCE W JEDNYM Z REGIONÓW POLSKI. ROLNIK ZROBIŁ CO TYLKO MÓGŁ, ABY POMÓC RATOWNIKOM MEDYCZNYM DOTRZEĆ DO PACJENTA

Przypomnij sobie: MAGDA GESSLER WYJAWIŁA PRAWDĘ, KTÓRĄ UKRYWAŁA PRZEZ LATA? FANI ZNANEJ RESTAURATORKI NIE KRYJĄ ZASKOCZENIA Z POWODU OSTATNIEJ NOWINY

Portal "Życie PL" pisał również: BARDZO SMUTNA WIADOMOŚĆ. WCZORAJ ODSZEDŁ OD NAS ZNANY I CENIONY SPORTOWIEC

O tym mówi się w Polsce: CZY NATALIA KUKULSKA MA DLA EDYTY GÓRNIAK BARDZO KORZYSTNĄ OFERTĘ? PRZED ZNANYMI GWIAZDAMI POWAŻNA ROZMOWA