Ewa Bem to artystka, której nie sposób nie znać. Niezwykle utalentowana kobieta zaczęła swoją muzyczną karierę gdy miała tylko osiemnaście lat! Pierwsze kroki na scenie postawiła za namową samego Wojciecha Karolaka.

Zakochana w Karolaku!

Jak podaje portal Pomponik, sama wokalistka wyznała, że Wojciech Karolak często odwiedzał jej mamę . Ewa Bem nie ukrywa, że zakochała się w artyście, kiedy tylko zobaczyła go po raz pierwszy! Warto zaznaczyć, że miała wtedy zaledwie piętnaście lat!

- Śmiertelnie się w nim zakochałam, czego zresztą nigdy nie ukrywałam, a nawet się z tym obnosiłam i obnoszę do dzisiaj – wyznała wokalistka w jednym z wywiadów.

Co więcej, Ewa Bem wspominała, że niegdyś spotkała Wojciecha Karolaka na koncercie w jednym z warszawskich klubów jazzowych. Mężczyzna był wówczas ze swoją dobrą znajomą. Wokalistka nie wiedziała jednak, że znajoma Karolaka to sama Maria Czubaszek, która później została jedną z najbliższych przyjaciółek Ewy Bem! Ewa Bem nie była w stanie przewidzieć, że życie tak się potoczy!

Ogromna przyjaźń!

Ewa Bem wspomina, że nigdy nie kryła przed swoją przyjaciółką, że niegdyś kochała się w jej mężu! Jak się okazuje, Marii Czubaszek wcale to nie przeszkadzało, a co więcej zaznaczyła, że przecież każdy ma prawo kochać.

Maria Czubaszek odeszła od nas pięć lat temu. Jednak do dziś Ewa Bem wspomina ich długie, pełne emocji rozmowy telefoniczne. Przyznaje, że łączyła je bardzo bliska więź.

Maria Czubaszek / YouTube: Kultowe Rozmowy

Jak informował portal "Życie PL": CZY NATALIA KUKULSKA MA DLA EDYTY GÓRNIAK BARDZO KORZYSTNĄ OFERTĘ? PRZED ZNANYMI GWIAZDAMI POWAŻNA ROZMOWA

Przypomnij sobie: MAGDA GESSLER WYJAWIŁA PRAWDĘ, KTÓRĄ UKRYWAŁA PRZEZ LATA? FANI ZNANEJ RESTAURATORKI NIE KRYJĄ ZASKOCZENIA Z POWODU OSTATNIEJ NOWINY

Portal "Życie PL" pisał również: GWIAZDA SERIALU "KRÓLOWE ŻYCIA" WYJAWIŁA FAKT, KTÓRY SKRYWAŁA PRZEZ JAKIŚ CZAS. OKAZUJE SIĘ, ŻE W ŻYCIU ADY WRESZCIE NASTAŁO SZCZĘŚCIE

O tym mówi się w Polsce: KRZYSZTOF JACKOWSKI MIAŁ PORAŻAJĄCĄ WIZJĘ, TO MAJĄ BYĆ OSTATNIE TAKIE DNI, TRZEBA SIĘ PRZYGOTOWAĆ. KONIEC SWOBODY I SPACERÓW? TO JEDNAK NIE WSZYSTKO