Wiek gwiazd od zawsze budzi wielkie emocje wśród internautów, a Małgorzata Rozenek nie jest tu wyjątkiem. Celebrytka, znana ze swojej działalności w mediach społecznościowych oraz telewizyjnych, wielokrotnie musiała zmierzyć się z pytaniami na temat swojego wieku.

Rozenek utrzymuje, że w tym roku obchodziła 46. urodziny, jednak wciąż nie brakuje osób, które wątpią w te informacje, sugerując, że jest znacznie starsza. Portal Show News postanowił rozwiać wszelkie wątpliwości i zasięgnął języka u Krzysztofa Skórzyńskiego, który przez wiele lat współpracował z dziennikarką.


Małgorzata Rozenek jest jedną z najpopularniejszych gwiazd w polskim show-biznesie. Zyskała sympatię fanów, dzieląc się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych i programach telewizyjnych. To właśnie ta otwartość i bliskość z fanami sprawia, że każda informacja na jej temat budzi ogromne zainteresowanie.


Jednak temat jej wieku od dawna budzi kontrowersje. Według oficjalnych informacji Małgorzata Rozenek urodziła się w czerwcu 1978 roku, co oznacza, że ma 46 lat. Niemniej jednak, wątpliwości co do jej wieku pojawiły się już w 2010 roku, gdy Rozenek gościła w programie "Kobieta Cafe". Na ekranie podano, że ma 41 lat, co wywołało falę spekulacji. Sama zainteresowana tłumaczyła to błędem, twierdząc, że powinna była być podpisana jako 31-latka.


W rozmowie z magazynem "Party" Rozenek wyjaśniła, że nieporozumienia wokół jej wieku są dla niej źródłem frustracji, ale także pewnej zabawy. "Podpisano mnie na tzw. belce: 'Małgorzata Rozenek, 41 lat', zamiast '31 lat'. Ale najśmieszniejsze jest to, że za granicą osoby, które mnie nie znają, dają mi 10 lat mniej. Dlatego tak często wyjeżdżam," tłumaczyła dziennikarka.


Aby raz na zawsze uciąć spekulacje, Rozenek niedawno udostępniła na Instagramie zdjęcie swojego dowodu osobistego, z którego jasno wynika, że urodziła się w czerwcu 1978 roku. Mimo to, nie wszyscy są przekonani. Portal Show News postanowił zwrócić się do Krzysztofa Skórzyńskiego, który przez wiele lat współpracował z Małgorzatą Rozenek w programie "Dzień Dobry TVN".


"Nie pamiętam, ile dokładnie Małgosia ma lat, wiem, że z tego nakręciła się spirala niedomówień. Natomiast tak, Małgosia jest bardzo młodą dziewczyną po 40," powiedział Skórzyński w rozmowie z portalem.


Pomimo licznych wyjaśnień i dowodów, temat wieku Małgorzaty Rozenek wciąż pozostaje gorącym tematem dyskusji wśród internautów. Czy kiedykolwiek uda się rozwiać wszelkie wątpliwości? Czas pokaże.