Fani liczb czekali na tą datę bardzo długo. Już dziś 22 lutego 2022 roku mamy do czynienia z niebywałą sytuacją, bowiem w naszej dacie jest aż sześć dwójek! Co to może dla nas oznaczać?

Niesamowita sytuacja!

Jak podaje portal Interia, Chińczycy twierdzą, że dwójki symbolizują harmonijną równowagę odmienności, Co więcej, jest to także symbol międzyludzkich relacji. Dwójka ma także symbolizować równowagę ducha oraz ciała.

Co więcej, według dalekowschodnich wierzeń, cyfra dwa była równoznaczna z symbolem Jin i Jang, który jest natomiast obrazem równowagi w całym wszechświecie. Warto także dodać, że chińscy numerolodzy uważają, iż dzisiejsza data jest przedstawieniem „liczby aniołów”.

Gratka dla fanów liczb!

Wiele osób uznaje także, że dzisiejsza data jest szczęśliwa i właśnie dziś należy podjąć ważne decyzje. W amerykańskich social mediach już wczoraj pojawiały się pierwsze doniesienia, że wiele osób chce ogłosić dziś światu coś ważnego.

Niektórzy decydują się także na oświadczenie się swojej drugiej połówce. Inni z kolei liczą na to, że mają dziś szansę na sporą wygraną!

Warto także dodać, że warto także spojrzeć na zegarek dokładnie o 22:22. Szczególnie posiadacze zegarków cyfrowych dostrzegą wtedy na ekranach aż 10 dwójek!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT

PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL” PISAŁ RÓWNIEŻ O: FENOMENALNA PRZEMIANA DOMINIKI GROSICKIEJ. ŻONA SPORTOWCA WYGLĄDA WRĘCZ OLŚNIEWAJĄCO. WSZYSTKO TO ZA SPRAWĄ JEDNEJ MAŁEJ ZMIANY W WYGLĄDZIE

Portal "Życie Polska" pisał również: ADAM MAŁYSZ UJAWNIŁ COŚ NAPRAWDĘ PORAŻAJĄCEGO. LEGENDARNY SKOCZEK ZASKOCZYŁ WSZYSTKICH ZDJĘCIAMI NA INSTAGRAMIE. IŚCIE NIESPOTYKANE WARUNKI W HOTELU

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KRYSTYNA JANDA WE WZRUSZAJĄCYCH WSPOMNIENIACH O BARBARZE KRAFFTÓWNIE. AKTORKA OPOWIEDZIAŁA O OSTATNICH CHWILACH. WYSZŁY NA JAW WIEŚCI O JEJ CHOROBIE