Jak informuje serwis „Super Express”, do przerażającego, ale jednocześnie wiążącego się z iście nieprawdopodobnym szczęściem zdarzenia doszło podczas weekendu w Beskidach. Mrożące krew w żyłach nagranie wprost z Ustronia trafiło do sieci. Czeska turystka może mówić o niesamowitym farcie. Dlaczego?

Ciężarna kobieta przebywająca podczas burzy na balkonie pensjonatu przeżyła istne chwile grozy po tym, jak w niesamowicie bliskiej odległości uderzył w potężną siłą piorun. Turystce udało się nagrac to śmiertelnie niebezpieczne zdarzenia, co jest przestrogą dla nas wszystkich. Kobieta może mówić o dużym szczęściu. To dowód na to, że podczas burzy lepiej pozostawać w zamkniętych pomieszczeniach.

Przerażające nagranie z Ustronia trafiło do sieci. Ciężarnej turystce z Czech udało się uchwycić niesamowite uderzenie pioruna zaledwie kilkanaście metrów dalej. To dosłownie poraża!

5 maja był dość burzliwy pod względem pogodowym na południu kraju. Burze przeszły m.in. przez część Małopolski, a także spory obszar województwa śląskiego. Nie ominęły też popularnej beskidzkiej miejscowości, czyli Ustronia. W jednym z hoteli przebywała turystka z Czech, która w trakcie rzęsistego deszczu postanowiła wyjść na balkon i nagrać krótki filmik. Jednak tego, co stało się chwilę później kompletnie się nie spodziewała.

Kobieta była bezpośrednim świadkiem potężnego uderzenia pioruna zaledwie kilkanaście metrów od niej! Błyskawica trafiło w jedno z drzew w pobliżu. Kobieta będąca w 9 miesiącu ciąży może mówić o sporym szczęściu. Jak sama przekonuje bardzo się przestraszyła i cieszy się, że ta sytuacja nie wywołała porodu.

- Nie spodziewałam się takiego pierwszego dnia urlopu. Około 30 minut przed burzą przechodziliśmy przez to miejsce, gdzie piorun uderzył - stwierdziła Domiš Kaločová w rozmowie z portalem TVN Meteo, cytowana przez „Super Express”.

Film trafił do Internetu i cieszy się wielkim zainteresowaniem.

Jak informował portal "Życie Polska": WIELU ZASTANAWIA SIĘ NAD TYM, CO NAPRAWDĘ DZIEJE SIĘ Z WŁADIMIREM PUTINEM. EKSPERCI NIE POZOSTAWIAJĄ WĄTPLIWOŚCI. CZY PREZYDENT ROSJI JEDNAK ODEJDZIE

Przypomnij sobie: MICHAŁ SZPAK ZDECYDOWAŁ SIĘ NA INTRATNĄ PROPOZYCJĘ REKLAMOWĄ. ARTYSTA ZGARNIE MAŁĄ FORTUNĘ, ZARABIAJĄC NA SWOICH SPEKTAKULARNYCH WŁOSACH. TO DUŻA SUMA

Portal "Życie Polska" pisał również: NIEPOKOJĄCE ZJAWISKO WŚRÓD POLSKICH RODZIN ZWIĄZANE Z PIERWSZĄ KOMUNIĄ. TO MOŻE SKOŃCZYĆ SIĘ NADSZARPNIĘCIEM BUDŻETU. ROBI TO JEDNA CZWARTA RODZICÓW

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: JAKUB RZEŹNICZAK ZNÓW NA CENZUROWANYM PO ZBIÓRCE NA CHOREGO SYNKA. PIŁKARZ NIE MA DOBREJ PRASY. INTERNAUCI PUNKTUJĄ ZAWODNIKA, ON NIE POZOSTAJE DŁUŻNY