Jedna z najbardziej popularnych i lubianych niegdyś modelek w Polsce obchodzi właśnie swoje osiemdziesiąte urodziny. Agnieszka Fitkau – Perepeczko przy tej okazji wspomina lata spędzone z mężem, które były najlepszymi w jej życiu.

Agnieszka Fitkau – Perepeczko jest postacią znaną przede wszystkim starszyn pokoleniom, gdyż w mediach nie była widziana już wiele lat. Kobieta w młodości była modelką, potem zaś zajęła się aktorstwem i pisarstwem.

Mężem kobiety był niezwykle popularny aktor Marek Perepeczko, który największa rozpoznawalność i uznanie zdobył dzięki roli Janosika w kultowym i uwielbianym przez Polaków serialu.

Historia związku i małżeństwa tej pary była wspaniała - Agnieszka Fitkau oraz Marek Perepeczko po raz pierwszy spotkali się jeszcze jako studenci, stojąc w kolejce do dziekanatu. Jak sami określali, była to miłość od pierwszego wejrzenia, która trwała jeszcze przez kolejne czterdzieści lat.

Aktorka nadal tęskni za mężem

Marek Perepeczko zmarł nagle w roku 2005, co było ogromnym ciosem dla aktorki. Kobieta w dalszym ciągu chętnie wspomina lata spędzone z mężem i uważa go za swoją jedyną miłość, mimo iż po jego śmierci w jej życiu pojawiło się kilku innych adoratorów.

- On był jedyny i niepowtarzalny. Zdarzają mi się fascynacje, nawet dużo młodszymi mężczyznami, którzy piszą dla mnie wiersze, ale i tak zawsze moje szare komórki wygrywają z namiętnością. - wyznała.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT

PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL” PISAŁ RÓWNIEŻ O: FENOMENALNA PRZEMIANA DOMINIKI GROSICKIEJ. ŻONA SPORTOWCA WYGLĄDA WRĘCZ OLŚNIEWAJĄCO. WSZYSTKO TO ZA SPRAWĄ JEDNEJ MAŁEJ ZMIANY W WYGLĄDZIE

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH SENIORÓW W POLSCE! TRZEBA SIĘ MOCNO POSPIESZYĆ, ABY NIE STRACIĆ PIENIĘDZY. TYLKO KILKA DNI ZOSTAŁO NA ZŁOŻENIE WNIOSKU

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL”: JAK FAKTYCZNIE WYGLĄDAJĄ WARUNKI W DOMU ARTYSTÓW WETERANÓW SCEN POLSKICH? CZY ARTYŚCI MAJĄ POWODY DO NARZEKAŃ