Nie da się ukryć, że największą popularność Rafał Brzozowski zdobył dzięki udziałowi w programie „The Voice of Poland”. Po zakończeniu nagrań do muzycznego show, gwiazdorowi udało się wyprodukować muzyczny hit, dzięki któremu jego kariera muzyczna jeszcze bardziej się rozwinęła.

Rafał Brzozowski szybko piął się po szczeblach kariery

Jak podaje portal Pomponik, w toku swojej kariery Rafał Brzozowski zaczął współpracę z Telewizją Polską i bardzo szybko przypadł do gustu Jackowski Kurskiemu. Na początku Rafał Brzozowski otrzymał posadę prowadzącego program „Koło Fortuny”, jednak nie zagościł tam długo.

Niedługo potem znany gwiazdor został prowadzącym program „Jaka to melodia”. Dodatkowo bardzo często Brzozowski prowadzi różnorodne koncerty. Niedawno został także prowadzącym program „The Voice Senior”, gdzie możemy oglądać go u boku Marty Manowskiej.

Fani są zaskoczeni!

Jak zatem widać, kariera Rafała Brzozowskiego w mediach rozwija się naprawdę dobrze. Okazuje się jednak, że znany gwiazdor potrzebuje zmian w swoim życiu, co zakomunikował ostatnio w jednym ze swoich postów na Instagramie.

- Zastanawiam się, czy nie zacząć jednak przygody z lotnictwem zawodowym. Zawsze to mnie bardzo ciekawiło. To jednak długa droga, nawet dla pilota turystycznego, ale za to realizacja pasji i marzeń, a człowiek powinien się realizować, póki sił mu starczy i ochoty na naukę – napisał gwiazdor na swoim profilu.

Takie słowa wzbudziły wiele wątpliwości u fanów. Wiele osób obawia się, że Rafał Brzozowski zrezygnuje ze swojej muzycznej kariery. Na ten moment gwiazdor nie ujawnił jednak szczegółów dotyczących swoich planów.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT

PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL” PISAŁ RÓWNIEŻ O: FENOMENALNA PRZEMIANA DOMINIKI GROSICKIEJ. ŻONA SPORTOWCA WYGLĄDA WRĘCZ OLŚNIEWAJĄCO. WSZYSTKO TO ZA SPRAWĄ JEDNEJ MAŁEJ ZMIANY W WYGLĄDZIE

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH SENIORÓW W POLSCE! TRZEBA SIĘ MOCNO POSPIESZYĆ, ABY NIE STRACIĆ PIENIĘDZY. TYLKO KILKA DNI ZOSTAŁO NA ZŁOŻENIE WNIOSKU

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL”: WIADOMO JUŻ, JAK UKŁADA SIĘ ŻYCIE KATARZYNY CICHOPEK I MARCINA HAKIELA PO ROZSTANIU. TANCERZ DOSKONALE SIĘ BAWI, A AKTORKA ZAMILKŁA. CO SIĘ DZIEJE