Nieznane dotychczas informacje dotyczące najlepszego skoczka w Polsce, Kamila Stocha oraz jego żony, Ewy Bilan właśnie ujrzały światło dzienne. Okazuje się, że historia ich miłości porusza do granic możliwości. Długo przez poznaniem sportowiec był oczarowany kobietą! Koniecznie przeczytaj ich historię!

Kamil Stoch to niekwestionowanie obecnie najlepszy polski skoczek. Nazywany jest następcą Adama Małysza, co jest niezwykle zrozumiałe i adekwatne do jego talentu. Kamil Stoch w ciągu całej swojej kariery zdobył niesamowicie dużo nagród, wyróżnień oraz wiele razy stawał na najwyższym miejscu podium.

Podczas każdego wystąpienia zawsze dziękuje swojej żonie, Ewie Bilan – Stoch za wsparcie i pomoc, co tylko pokazuje ich piękną relację. Jak się poznali? Prawda może nieco zaskoczyć!

Piękna historia miłości!

Jak sami wspominają, chodzili do tej samej szkoły średniej. Kamil już wtedy był zauroczony wówczas nastoletnią blondynką, lecz jak sam określił, “wydawała się poza zasięgiem”.

Kiedy doszło do ich pierwszego spotkania w czasie konkursu skoków narciarskich, skoczek bardzo się zawstydził i nie potrafił spojrzeć w oczy fotografce relacjonującej wydarzenie (Ewie).

- Był nieśmiały, nie patrzył mi w oczy, spuszczał wzrok i... to mnie kompletnie zauroczyło. Spodobał mi się. Intuicyjnie poczułam, że to bardzo dobry, wrażliwy człowiek - mówiła kobieta.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT

PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL” PISAŁ RÓWNIEŻ O: FENOMENALNA PRZEMIANA DOMINIKI GROSICKIEJ. ŻONA SPORTOWCA WYGLĄDA WRĘCZ OLŚNIEWAJĄCO. WSZYSTKO TO ZA SPRAWĄ JEDNEJ MAŁEJ ZMIANY W WYGLĄDZIE

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH SENIORÓW W POLSCE! TRZEBA SIĘ MOCNO POSPIESZYĆ, ABY NIE STRACIĆ PIENIĘDZY. TYLKO KILKA DNI ZOSTAŁO NA ZŁOŻENIE WNIOSKU

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL”: JAK FAKTYCZNIE WYGLĄDAJĄ WARUNKI W DOMU ARTYSTÓW WETERANÓW SCEN POLSKICH? CZY ARTYŚCI MAJĄ POWODY DO NARZEKAŃ