Najnowsze informacje dotyczące pogody w weekend właśnie zostały udostępnione przez meteorologów. Jakiej pogody możemy się spodziewać? Okazuje się, że najnowsza prognoza zwiastuje zmiany atmosferyczne. Warto przygotować parasol! Gdzie zatem popada?

Nie da się ukryć, że wraz z minioną majówką wiosna zawitała do Polski na dobre, a przynajmniej wszyscy mają taką nadzieję. Przyjemne, ciepłe i słoneczne dni cieszą Polaków, a z jeszcze większą nadzieją patrzymy na prognozy zwiastujące temperatury sięgające ponad 20 stopni, które mają przyjść niebawem.

Z racji, iż właśnie rozpoczynamy weekend, a sezon grillowy trwa w najlepsze wiele osób zastanawia się, czy przyjemna aura się utrzyma, czy może wręcz przeciwnie?

Prognoza pogody na weekend – meteorolodzy ostrzegają!

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej właśnie opublikował informacje, które mogą zaskoczyć. Jak donoszą synoptycy, na południu kraju mogą pojawić się burze, deszcze oraz porywisty wiatr osiągający do 60km/h!

- W rejonach górskich Karpat w trakcie burz prognozowana suma opadów może wynieść od 10 mm do 15 mm – brzmi część komunikatu.

Poza tym na pozostałych rejonach kraju deszczu nie będzie, a temperatura w dzień osiągnie nawet do 21 stopni. Chłodniej będzie tylko nad morzem, gdzie spodziewać można się maksymalnie 15 stopni Celsjusza.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT

PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL” PISAŁ RÓWNIEŻ O: FENOMENALNA PRZEMIANA DOMINIKI GROSICKIEJ. ŻONA SPORTOWCA WYGLĄDA WRĘCZ OLŚNIEWAJĄCO. WSZYSTKO TO ZA SPRAWĄ JEDNEJ MAŁEJ ZMIANY W WYGLĄDZIE

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH SENIORÓW W POLSCE! TRZEBA SIĘ MOCNO POSPIESZYĆ, ABY NIE STRACIĆ PIENIĘDZY. TYLKO KILKA DNI ZOSTAŁO NA ZŁOŻENIE WNIOSKU

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL”: JAK FAKTYCZNIE WYGLĄDAJĄ WARUNKI W DOMU ARTYSTÓW WETERANÓW SCEN POLSKICH? CZY ARTYŚCI MAJĄ POWODY DO NARZEKAŃ